Колоритне спа-меню

Новий курорт на острові Сейнт Кіттс відкриється в 2015 році, основою спа-меню будуть процедури, створені і натхненні місцевою природою і традиціями.
Наприклад, сіль, отримана з місцевого океану, буде використовуватися для того, щоб зробити соляний скраб, місцеві трави і масла будуть органічно збиратися співробітниками курорту і м'яко оброблятися для максимальної користі організму. Зараз команда спа-центру досліджує нові варіанти використання місцевих і регіональних рослин і речовин. Одна з останніх процедур, створених ними - це процедура обгортання листям місцевих рослин.
Безпосередньо спа-центр буде включати в себе 16 процедурних кімнат і 4 кімнати, де клієнта зможуть прийняти фахівці. Майже всі процедури створені для активної релаксації в природі, тому завжди після процедур радять пройти в садок для медитацій або зайнятися йогою в місцевій кімнаті. Так само для клієнтів курорту будуть доступні сольовий басейн і процедури з гарячою і холодною водою.
Курорт буде розміщуватися на 400 акрах і включати в себе гольф-поле, кілька ресторанів з їжею, вирощеної в околицях, 4 бутік-готелю і 75 приватних вілл.

Похожие страницы