Открыть фотогалерею

Термальні Готелі Німеччини

Лікування в Німеччині

Лікування в Німеччині - це передові технології в надійних руках кращих фахівців і світил медицини, гарантія якості і надійність за прийнятними цінами.
Вибираючи лікування та відпочинок на курортах Німеччини потрібно пам'ятати, що перший, і найважливіший крок до зцілення - душевна гармонія і віра в успіх.


Медицина Німеччини не потребує особливої реклами, і бажаючих відвідати німецькі клініки і курорти з кожним роком стає все більше. З туроператором по Німеччині Холідей М у вас з'явиться можливість відпочити і поправити здоров'я в кращих готелях і санаторіях найкрасивіших німецьких міст-курортів.

Лікування в Німеччині - гармонія з природою

Туроператор по Німеччині Холідей М пропонує відпочинок і лікування на легендарних німецьких курортах Баден-Баден і Бад Райхенхаль.

Ось уже не перше сторіччя німецький курорт Баден-Баден не втрачає популярності у відпочиваючих і туристів. Цей красивий місто має давні традиції з прийому гостей, бажаючих поліпшити своє здоров'я і приїжджають для цього в Баден-Баден зі всього світла. Для наших співгромадян це ще й добра стара традиція: на водах Баден-Бадена лікувалися всі царі роду Романових, аристократія і кращі уми Росії.


"Баден-Баден - місце, зазначене Богом, де абсолютно відсутні протиріччя між природою і цивілізацією, тут в будь-який час року - райський куточок землі". Так писав великий російський поет, автор гімну Росії Василь Жуковський, багато років жив і працював в Баден-Бадені.


Кожна скеля, ущелина мають свою історію і назва. У заповідниках можна зустріти небачених звірів і помилуватися чудовими квітами. Але світову славу цьому красивому місту-курорту принесли знамениті термальні лікувальні джерела. Ключі, зігріті серцем Землі, б'ють з глибини 2 кілометрів, і температура води деяких із них сягає 68 С. Завдяки унікальній природі термальних джерел Баден-Бадена, тут можна зцілитися від безлічі недуг.

Похожие страницы