Дешевий відпочинок на морі в Європі

Відпочинок на Море в Німеччині

У Кілі, де море досягає самого серця міста, головна стихія - вода. Кіль пронизаний морською романтикою і атмосферою далеких мандрівок: про них нагадують і довга вузька Кильская бухта, глибоко врізається в місто, і жвавий порт, і гігантські портальні крани на верфі. Невід'ємними частинами міської панорами є навчальний барк ВМС Німеччини «Горх Фок», на рахунку якого кілька навколосвітніх плавань і участь у численних міжнародних вітрильних регатах, і величезні круїзні лайнери на набережній Скандінавіенкай.

За два кроки від головного залізничного вокзалу Кіля знаходиться пасажирський термінал Остзеекай, де швартуються фешенебельні теплоходи і починаються незабутні подорожі. Нарешті, щорічна міжнародна вітрильна регата Кілер Вохе наочно демонструє істинне покликання Кіля - видного центру вітрильного спорту Північної Європи. У 1864 році Кіль, що був до того датським володінням, відійшов Пруссії. Потрапивши у відання князя Бісмарка, місто росте і шириться протягом майже століття: першою чорною смугою в історії Кіля стала Друга світова війна, після якої місту потрібно десятиліття, щоб відновитися.В післявоєнні роки в Кілі оформився новий центральний район з широкими вулицями і сучасними будівлями.

Не вся забудова повоєнних років витримала випробування часом, і в 90-ті роки було прийнято рішення частково реконструювати історичний вигляд Кіля: відновлюється старовинна вулиця Еггерштедтштрассе, змінюється оформлення площі Альтер Маркт. Головна вулиця Деніш-штрассе, найстаріша пішохідна зона Німеччини Хольстенштрассе - сьогодні історичний центр Кіля постає перед своїми гостями в новому обличчі, в якому вміло поєднуються старовинні традиції і Кільська неквапливість.

Вітаю всіх туристів, які піклуються про комфорт свого відпочинку. Збираючись на відпочинок в ОАЕ потрібно обов'язково подбати про те, який одяг узяти з собою.

Причини на мій погляд наступні: по-перше для того, щоб не замерзнути, а по-друге - щоб не тягати з собою зайві сумки з не потрібними речами.

Тож почнемо.

Об'єднані Арабські Емірати славляться своїм кліматом. У еміратах близько 255 сонячних днів у році.

Температури повітря вдень у плині року завжди вища + 20'C, а ніч мінімум + 10'C. Це означає що замерзнути у Вас не вийде навіть при бажанні.

Якщо Ви вирушаєте на відпочинок в ОАЕ з квітня по жовтень включно, то речей тепліше легкої вітровки і легких штанів Вам не знадобиться. У цьому проміжку нічні температури не опускаються нижче 20'C.

У проміжку з листопада по квітень Вам може стати в нагоді легка курточка, в зимові місяці - грудень, січень і лютий температура повітря ночами може опуститися нижче + 15'C.

А ось в листопаді, березні і квітні ночами температура повітря тримається в проміжку від +15 до + 20'C.

У ці місяці може піднятися вітерець, так що речі з довгим рукавом Вам не завадять.

Похожие страницы