Велонасос або як вибрати насос для велосипеда?

Велонасос або як вибрати насос для велосипеда?

Тут, звичайно, варто відзначити один момент. Відпочинок в Болгарії в червні не настільки комфортний, як у липні, так як у червні погодка трохи попрохладнее. Зате ось у другій половині червня цілком собі комфортно. У зв'язку з цим тури в Болгарію в червні досить привабливі. У наступному літньому місяці ціни будуть вже зовсім інші. Та й умови проживання, сервіс обслуговування вже непорівнянний в турецьким або єгипетським. Це як небо і земля. Тому, Болгарія в червні готова прийняти туристів, жадібних до відпочинку.


Але пам'ятайте, що червнева погодка в Болгарії може піднести один неприємний сюрприз - це дощ. Червень самий дощовий місяць в році. Вдень температура повітря піднімається до + 25 ° C, місцями буває і більш висока температура повітря, а от ближче до вечора картина міняється. Ночами температура падає, і стовпчик термометра показує скромні + 15 ° C / + 17 ° C.

Хочеться більш теплою погодки? Тоді ласкаво просимо на Кіпр!

До змісту

Кіпр і Греція


На Кіпрі до червня місяця запановує більш тепла погода, яка радує приємним сонячним теплом і нехай не зовсім ще теплим морем, прогрітому до + 23 ° C, але зате все це задоволення пропонується за прийнятними цінами, але звичайно ж відпочинок на Кіпрі в червні буде порівняно дорожче відпочинку в Болгарії.

Вдень температура повітря прогрівається до + 27 ° C / + 30 ° C. Ночами опускається до + 18 ° C. Практично весь місяць стоїть сонячна погода без дощових хмаринок, які затьмарюють настрій. Дощів може не бути зовсім, а якщо і залетить яка шалена хмаринка і повисне над островом, то швидше за все проллється на землю швидкоплинним дощем, і моментально розтане її грізне тільце, застилало яскравий сонячний лик.

Так що і погода на Кіпрі в червні хороша і море вже досить тепле.

Приблизно така ж обстановка панує і в Греції з однією лише різницею. На відміну від Кіпру, тут можна знайти набагато більше розваг, крім простого купання в морі або отримання сонячних ванн. Все-таки Греція пропонує більш різноманітний і насичений подіями відпочинок. На Кіпрі дивитися, власне, нема на що. Мало пам'яток. Тому, на Кіпр їдуть лише паломники або ті, хто хоче просто насолодитися морем. А ось в Греції можна отримати все і відразу, правда, вартість відпочинку в Греції в червні буде вже іншою. Викласти за червневий тур до Греції доведеться в рази більше, але воно того варте!

Продовжуючи роздумувати над питанням: «Куди поїхати відпочивати в червні?» Ми плавно йдемо далі, і якщо турист шукає куди більш тепле море в червні і готовий заплатити за відпочинок не менше 35.000 - 40.000 рублів за 1 людину, то тоді є сенс подивитися на інші країни, де наступає самий справжній пік туристичного сезону.

Перша країна, яка рада вітати туристів - це ОАЕ.

Похожие страницы