Німеччина Мюнхен Пам'ятки

 

Свіжі відгуки про визначні пам'ятки Мюнхена

 

Пам'ятки Мюнхена.Найголовніші і цікаві пам'ятки Мюнхена - фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Munchen, Barer Strasse 27  

Фанати і ceniteli живопис navernâka znaût і vozmozno і bývalé в одному з найбільших у світі kartinnyh галерей - розташований в місті Мюнхен, Стара Pinakotheks.До слова, в Мюнхені є не тільки Стара, але і дві Нових пінакотеки.

Munchen, Platz, 9Munchen, Англійська сад, 2Munich, Seldweg, 15Munchen, зоосад рись, 30Munchen, Am Olympiapark, 2München, Barer Strasse, 29Munchen, OdeonsplatzМюнхен - красиве місто, невеликий, але побудований з імперським розмахом, який баварці потай вважають справжньою столицею Німеччини. Невеликий і компактний, він може здатися туристам маленькій селом, але, незважаючи на його маленькі масштаби, пам'ятки Мюнхена гідні самого ретельного вивчення.Якщо ви відправляєтеся подорожувати по Німеччині, обов'язково відвідайте Мюнхен, і ви переконаєтеся, це місто на березі річки Ізар - справжнє диво.

Невеликий і компактний Мюнхен може здатися туристам маленькій селом, але, незважаючи на його маленькі масштаби, пам'ятки Мюнхена гідні самого ретельного вивчення.

 

В Мюнхені безліч визначних пам'яток, але головною, звичайно, є центральна площа міста Марієнплац з безліччю магазинів, ресторанів, сувенірних крамниць, вуличних вистав і концертів. Круглий рік Марієнплац є улюбленим місцем відпочинку туристів, а на свята городяни приходять відзначити важливі події саме сюди.Тут же знаходяться інші відомі пам'ятки Мюнхена - Стара і Нова Ратуші.І, звичайно, жодне подорож до Мюнхена не обходиться без відвідин знаменитого замку Нойшванштайн, що в перекладі означає «нова лебедина скеля».Саме цей казковий замок послужив прототипом для замка Сплячої Красуні в Діснейленді в Парижі.

 

Половину друкованої та туристичної продукції, реалізованої в сувенірних лавках і кіосках друку, складає продукція із зображенням видів Нойшванштайна, що в черговий раз підтверджує, що ця пам'ятка Мюнхена - одна з найпопулярніших.

 

Подорожуючи по Мюнхену обов'язково відвідайте найвищий собор Фрауенкірхе, тобто собор Святої Богородиці, побудований в XIV-XV століттях.Якщо піднятися на оглядовий майданчик собору, то ви зможете насолодитися прекрасним видом Мюнхена і Альп.Красива панорама відкривається і з оглядового майданчика Петерскірхе, найстарішою в Мюнхені церкви з куполом у формі ліхтаря.

 

Досить незвичною пам'яткою Мюнхена є бронзова статуя Баварія, встановлена ​​на лугу Терези за наказом Людвіга I на честь про відомих в області науки і мистецтва Баварці.Близько цієї статуї проводиться фестиваль Окторберфест.

 

Незвичайність статуї в тому, що статуя порожниста - ви можете піднятися по її 66 сходинках і опинитися всередині голови, де розміщена оглядовий майданчик.Милуватися видами зі статуї вам доведеться через її очі.

Похожие страницы