Клімат Гоа дозволяє відпочивати цілий рік

Сонце, море, чудовий пляж і яскраві фарби тропічних рослин - це невелика частина того, що може запропонувати вам Гоа. Саме Гоа увібрав в себе найкраще від зіткнення індійської і європейської культур. Життя тут наповнена по вінця, протікає безтурботно і розслаблено.

гоа Клімат Гоа дозволяє відпочивати цілий рік, крім сезону дощів (з червня по вересень). Температура в будь-який час року коливається від 23 до 33 С. Однак тури на Гоа в липні вважаються самими затребуваними.


Традиційно Гоа ділять на 3 курортні зони. Північна частина штату віддана тусовках і молоді, південна - більш солідна і розмірене. А от середня зона являє собою мікс північної і південної - спеціально для тих, хто не може визначитися з вибором.

Гоа - відмінне місце для дайвінгу. Велике розмаїття барв підводного світу не залишить байдужим навіть досвідчених дайверів. Біля узбережжя можна побачити різних екзотичних риб, зустріти морську черепаху, ската або акулу.

Окрім розваг Гоа може запропонувати зайнятися оздоровленням свого організму. Багато готелів запропонують вам спа-процедури, в основу яких лягла аюрведа (поєднання традиційної індійської медичної та філософської систем). Для масажу, ванн і масок використовуються виключно натуральні продукти, а також соки і різні трави.

Любителі екскурсійних програм також не залишаться осторонь. Вашій увазі будуть надані відвідування столиці штату - Панаджі, водоспаду Дудхсагар, плантацій на яких вирощують ароматні спеції, організують катання на слонах і екскурсію в мангрові зарості Мандові і Кумбархуа, де мешкають крокодили.

Хочете привезти додому екзотичні сувеніри? Немає нічого простіше - регулярно влаштовуються ринки надають дешевий шопінг. Ціни на сувеніри тут набагато нижче, ніж у торговців з вулиці (навіть після довгих торгів з ними). Спеції, чай і місцевий портвейн - традиційні сувеніри, які привозили з Гоа.

Порадують своїми цінами прибережні і пляжні ресторанчики. За невелику плату вам подадуть величезну свіжовиловлену рибу, яку приготують на ваших очах. І якщо до риби взяти фенни (місцевий алкогольний напій, що виготовляється з соку кокосової пальми або плодів кешью), то смакової екстаз гарантований.

Вибравши для свого відпочинку Гоа, ви отримаєте одне з найяскравіших подорожей у вашому житті!

Похожие страницы