Вода в Єгипті в липні

Вода в Єгипті в липні

Найскладніший в плані зручностей, і найдорожчий в плані отримання емоцій, вражень та організації відпочинку.

Чому саме найдорожчий? Зараз стільки багато різних турів в кожен куточок нашої планети, що очі розбігаються не в змозі сконцентруватися на чомусь одному. Але чогось все одно не вистачає! Настільки сильно приївся, набрид простий відпочинок за кордоном, що хочеться чогось більш цікавого, більш екстремального і дикого в повному розумінні цього слова! Хочеться абсолютно дикого відпочинку на якому-небудь безлюдному острові серед густих заростей джунглів і безкраїх лісових пристроїв.

За таке задоволення готові викладати неймовірні суми грошей від 10.000 $ до нескінченності, аби було поскладніше да побезлюднее.

Такий вид дикунського відпочинку увазі наявність тільки найнеобхіднішого, щоб було якомога простіше пересуватися виключно пішки. Туристичний похідний набір, тобто спорядження буде залежати в більшості своїй від місця проведення відпочинку і від часу перебування в тій чи іншій місцевості.

Такий відпочинок нам більш до душі! Спиш в наметі або в гамаку, готуєш на багатті, купаєшся в першій-ліпшій калюжі, щоб змити з себе грязь, що накопичилася. Одним словом - романтика !!! І якщо ти організовуєш подорож собі сам - то це виходить ще дешево і сердито.

Третій вид відпочинку

Змішаний, коли в одному тривалому подорожі зрідка міняєш спартанські умови на комфортабельні апартаменти в готелі. Така комбінація можлива, наприклад, під час велотуру або автотуру, коли турист своїм ходом добирається до точки призначення не один день і навіть не один тиждень, а ночує в ліску в наметі. По приїзду на місце заселяється в номер і живе, як цивілізована людина на відпочинку.

Зрозуміло, у всій цій принади є свої плюси і мінуси.

Переваги відпочинку дикуном:1. Вигідна ціна

При плануванні самостійної подорожі турист повністю виключає можливість переплатити турфірмі за їхні послуги з підбору туру, оформлення візи, пошуку і бронювання готелю і т.д ... Не маючи в цій справі посередників, ми платимо тільки за найнеобхідніше без зайвого марнотратства.

2. Безліч варіантів для польоту фантазії

Похожие страницы