Як правильно вибрати сонячну батарею для туризму

Як правильно вибрати сонячну батарею для туризму

Для нього нам знадобиться по мимо поліетилену ще й ємність для збору рідини, свіжа соковита зелена трава або листя і кілька каменів. Попередньо викопуємо невелику ямку. На її дні в центрі встановлюємо ємність для збору рідини, а по краях все дно встеляли щільним килимом соковитої зелені. Зверху ямку прикриваємо поліетиленовим пакетом. Краї пакета придавлюємо каменями. У центр пакету варто покласти невеликий камінчик, щоб утворилося невелике заглиблення, схоже на лійку. Таким чином, за ніч на поверхні пакета буде утворюватися щось на зразок конденсату, який буде концентруватися в центрі і стікати прямо в ємністю для збору води.

Четвертий спосіб:

Скористаємося процесом випаровування вологи з рослин. Для цього нам теж знадобитися поліетиленовий цілий пакет, який ми прив'язуємо до самої пухнастою молодий гілці, люблячої ніжитися на сонечку. Пакет щільно прив'язуємо, а на його дно укладаємо кілька камінчиків, щоб пакет кілька схилив гілку до землі. Таким чином, що випаровується з листя волога буде накопичуватися на стінках пакету і стікати на його дно.

Так чи інакше, але кожен з цих способів дозволить втамувати спрагу і не довести організм до зневоднення.

Всім приємного і благотворного відпочинку!

Будучи ще в утробі мами, малюк отримує всі необхідні мікроелементи і «будівельний» матеріал для розвитку і зростання, а також формується «зародкова» форма імунної системи, що складається переважно з маминих імуноглобулінів. Імуноглобуліни будуть захищати організм малюка аж до 6-ти місяців. Після, їх кількість різко зменшиться і починається найбільш нестійкий період, коли зростає ймовірність інфекційних захворювань.

Нормальна вироблення власних імуноглобулінів починається з 6-7 років, а основа імунітету (клітинний імунітет і, як наслідок, вироблення клітин імунної системи) формуються аж до статевого
Таким чином, виходить, що повноцінний більш стійкий імунітет з'являється у людини, яка досягла статевого дозрівання.

Але й тут багато своїх нюансів, які необхідно враховувати.

По-перше, з часом організм будь-якої людини, піддається інтенсивної атаці з боку мікробів, бактерій, що викликають інфекційні та вірусні захворювання. Це, у свою чергу, поступово послаблює організм.

По-друге, «зношений» імунітет необхідно зміцнювати.

Як це зробити?

Похожие страницы