Archena Spa

Кращі Курорти Німеччини

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Найкращі готелі Німеччини, готель рейтинги (Німеччина 2014: 3-4 зірки, 5 зірок).

У багатьох великих німецьких містах є як представництва міжнародних готельних мереж, так і різноманітні місцеві готелі, що пропонують сервіс нітрохи не гірше.Готелі варіюються від п'ятизіркових розкішних апартаментів до звичайних готелів і простих Gasthäuser (гостьових будинків) з великим діапазоном цін.

 

Вартість розміщення в різних районах Німеччини може істотно відрізнятися - наприклад, Мюнхен і Франкфурт вважаються найдорожчими містами.

 

Найбільш бюджетним варіантом прийнято вважати готелі мережі Ibis, що розташовуються переважно поблизу великих залізничних станцій.Якість - відмінний. Останнім часом змагатися з ними стали готелі мережі Motel One.

 

Для подорожуючих на машині прекрасно підійдуть готелі мережі Etap - в більшості своїй вони знаходяться на окраїнах міст поблизу автобанів.Вони вважаються дешевими і пропонують ціни на рівні хостелів, часто не володіючи тими індивідуальними рисами, якими славляться останні.

 

Німецькі готелі традиційно класифікуються за п'ятизіркового системі, причому присвоєнням того чи іншого статусу готелю займається спеціальна комісія.Складання рейтингу здійснюється незалежно, і тому об'єктивно.Як правило, у вартість номера завжди включений ПДВ, більшість готелів також включають в оплату сніданок.

 

Готелі-пасток

 

в Німеччині, де більше, ніж в рядовий інших європейських Tak званий готелів-замків - Schlosshotels.Після об'єднання країни багато замки Східної Німеччини були відновлені і відкриті в якості готелів.Це можуть бути як старовинні будинки аристократів з цілком простими і навіть спартанськими умовами, так і найшикарніші палаци з розкішними інтер'єрами, повними антикваріату.Всі вони в обов'язковому порядку обладнані відповідно до сучасних стандартів готельної справи і не доставлять життєвих незручностей.

Похожие страницы