Автобусные туры по Европе

Автобусні Тури по Європі Німеччина

Автобусні тури: популярні напрями

Автобусні тури по Європі та Росії: туроператори і їх кращі програми: ночівлі в готелях, без нічних переїздів, а також з відпочинком на морі. Відправлення з Москви, Санкт-Петербурга, Бреста і т. Д. Автобусні тури Москва - Санкт-Петербург і Золоте Кільце.

Підбираючи варіанти автобусних турів, важливо не помилитися у виборі маршруту. Які варіанти краще підходять для тих, хто вперше відправляється в автобусний тур, а які - для досвідчених прихильників «турів на колесах»?

Тим, хто вперше відправляється в автобусний тур, потрібно шукати нетривалі тури з мінімальною кількістю нічних переїздів. Ідеальний варіант - доступний за ціною «експрес-тур», що охоплює помітну кількість країн.

Автобусні мандрівники «зі стажем», як правило, цікавляться більш докладними варіантами з «нерозкрученої» новими містами. При цьому нічні переїзди для багатьох досвідчених туристів вже не проблема, а навпаки - помітний «плюс», оскільки залишають більше часу для денних екскурсій.

Міста Золотого Кільця
Хто їде, або Ваші сусіди по автобусу

Їдуть абсолютно різні категорії туристів. Хтось їде з дітьми, хтось збирається невеликою компанією. Подорожують молодята, пенсіонери та студенти. Спільне в них те, що це допитливі, енергійні і отримують задоволення від усього нового і цікавого люди - незалежно від віку.

Якщо поглянути більш детально, то вік туристів, які вирушають в автобусні подорожі, залежить від сезону. У період шкільних канікул: жовтень, січень і березень клієнтами автобусних фірм стають юні мандрівники. А в сезон відпусток, з травня по вересень, за враженнями відправляються трудівники офісів і підприємств, тобто туристи середнього віку. Останнім часом через зростаючу «авіафобія» до потенційних клієнтів автобусних турів додається і більш солідний контингент.

Різний рівень доходів туристів, зрозуміло, впливає на їх переваги у виборі туру. Однак вартість туру не завжди є показником достатку туриста: нерідко навесні дружна туристична сім'я їде в тур «Австрія - Швейцарія» вартістю від 600 EUR, а взимку вони ж відправляються в невелику подорож по Фінляндії та Швеції з базовою вартістю близько 200 EUR.

У автобусні тури їдуть абсолютно різні категорії туристів. Хтось їде з дітьми, хтось збирається невеликою компанією. Подорожують молодята, пенсіонери та студенти.

Похожие страницы