Гарячі тури на відпочинок в Єгипті

Гарячі тури на відпочинок в Єгипті

Данило з Сьомою прокинулися раніше ніж я, і поки я спав, поїхали далі. Крізь сон я чув, що ми заїхали на заправку, де якийсь дід сказав, що в Казахстані всетаки приймаються рублі в багатьох місцях. А потім, як розповів Даня, дід попросив віддати йому пачку сигарет, а коли почув відмову, то сказав: «Ну й добре, у мене своя є!» Коли я прокинувся і розплющив очі, підвівся, перше що я побачив - пасуться на узбіччі верблюди! Багато верблюдів! Для мене це був шок, верблюдів мені доводилося бачити вкрай рідко, а тут їх було стільки ... немов у Російській селі стадо корів, що пасуться без пастуха. Наступна наша зупинка було біля кафешки на узбіччі, нам хотілося поїсти і ми вирішили поїсти тут.

Завракалі по справжнім казахським традиціям. Сиділи на підлозі перед низьким столом. Нам сподобалося! Замовили локшину і плов, які нас дуже сильно здивували кількістю м'яса в них. М'яса там було ооооочень багато, в Росії такого не буває! було дуже смачно! Правда курс валюти, за якою у нас прийняли гроші був не дуже, 4,1 теньзі за рубль, здається що різниця не большай 4,6 і 4,1, але якщо пощітать, порція локшини за 60 рублів обійшлася нам у 246 тенге, а якби ми обміняли гроші на кордоні, то 60 рублів обміняли б на 276 теньзі, у підсумку купивши кожному по порції локшини плову і кави, ми б заощадили досить багато! Хто ж знав, що буде краще обміняти гроші на кордоні.

Поїли, хлопці пішли порадитися з далекобійником, хто стоїть поруч, він то нам і підказав дорогу, найраціональніший шлях до Челябінської області.

Завершився літній сезон ознаменувався цілою низкою банкрутств туроператорів, постраждалих, за їхніми словами, через різке падіння попиту. При цьому менше росіяни за кордон їздити не стали, свідчить зібрана РБК статистика. Просто з кожним роком зростає число самостійних туристів, не користуються послугами турфірм.


Продажі турів з початку року впали на чверть, пояснював в середині липня причини краху «Неви», одного з найстаріших туроператорів країни, її гендиректор Максим Пирогов. На різко знизився попит вказував і припинив свою діяльність у серпні «Лабіринт». Іншим туроператорам, також визнала в минулому сезоні свою фінансову неспроможність, було вже простіше: вони могли посилатися не тільки на загальну несприятливу економічну ситуацію, а й на скандальний відхід з ринку інших гравців.Наш шлях пролягав через казахську трасу. Вона нас приємно здивувала! Це в Росії дороги петляють і в'ються, а в Казахстані траса - пряма лінія без поворотів і петляння. Вона лиш трохи змінює свій градус в одному місці. А від цієї прямої лінії відходять відгалуження - дрібні доріжки в населені пункти. Траса навіть практично не перетинає населені пункти! Як тільки ми заїхали на трасу, тут і почалися проблеми! Машина закипіла, та так, що у нас пробило радіатор. 

Заклали радіатор спеціальним радіаторним герметиком, почекали годину, поки він засохне, дочекалися, поїхала ... Радіатор знову пробиває! Відстійна замазка! Заклали діру вже перевіреної холодної зварюванням. Через 20 хвилин їдемо! Приблизно кожні 20 км машина кипіла! Ось підставі, в чужій державі такі проблеми! Ми переробили систему охолодження, поставили шланги безпосередньо, обходячи охолодження газового обладнання, газом ми всеровно не користувалися, в Казахстані газ не продають. Але шланг цей моментально вийшов з ладу! Самий розумний, і швидше за все єдиний, варіант був - попросити допомоги на дорозі, але казахи нефига не зупиняються, але нам пощастило. Зупинився уазик, битком набитий казахами всіх восрастов.

Похожие страницы