Тур на Тиждень в Німеччину

dresden

Німеччина - це дивовижна країна з високим рівнем економіки, технологій, життя та інфраструктури, країна соціального благополуччя.

Щороку мільйони туристів купують тури в Німеччину з різних причин. Крім огляду історичних та культурних пам'яток, Німеччина вже багато років є метою для фахівців високого рівня з різних куточків світу та бізнесменів. Це також і країна величезної культурної спадщини, від чудових природних ландшафтів і пам'яток до незабутніх пам'ятників архітектури і мистецтва. Варто також згадати найбагатші культурні традиції та етнічні цінності, підтримувані німцями з величезною любов'ю і турботою.

Тури в Німеччину з Санкт-Петербурга - 100% незабутній відпочинок!

Keln Найбільш вигідний і простий спосіб відвідати країну і понаслаждаться за короткий термін майже всіма її красотами - купити екскурсійний тур до Німеччини. Ці тури відрізняються тим, що програма їх буде насичена основними місцями туристичного паломництва в досить короткий термін, що дозволить подивитися країну і сміливо розповідати родичам і друзям, де був, рясніючи численними фотографіями. Тут зіллються воєдино і замки, і готичні церкви, і різні, легенди, перекази, оповіді, міфи, і незліченна кількість унікальних музеїв, які роблять тури в Німеччину просто незабутніми.

Інший вид туризму - це поїздки в Німеччина, за німецькою мовою. Ви могли багато років вчити німецьку, але тільки поїздка до Німеччини, нехай навіть на два тижні, допоможе зрозуміти на якому реально рівні спілкування Ви перебуваєте. Тут простір вкрай високий. Мовні школи є майже в кожному куточку країни, майже всюди є центри перепідготовки, а також просто мовні школи.

Екскурсії. Німеччина володіє величезним історичною спадщиною, яке не змогли стерти з лиця землі навіть дві світові війни. На території країни знаходиться безліч архітектурних пам'ятників, створених в різні епохи. Туристи з великим задоволенням відвідують старовинні німецькі міста - Дрезден, Берлін, Кельн, Мюнхен - і оглядають пам'ятки, які входять в скарбничку світової архітектурної спадщини.

Фестивалі. Німеччина приваблює гостей своїми яскравими фестивалями, які організовуються майже у всіх великих містах країни. Найбільше туристів збирається на щорічному фестивалі пива Октоберфест у Мюнхені.

По мимо Німеччини, Франція в листопаді так само може запропонувати щось таке, що припаде до смаку багатьом шанувальникам істинного вина. Це щось - винний фестиваль! Ласкаво просимо, цінителі істинного французького вина. Початок свята відбувається в третю середу листопада близько опівночі у м Божо, де стартує марш виноробів. Вся ця процесія барвисто заманює бажаючих приєднатися до них. Думаю, що шкодують буде багато.

Keln

Возможно, вам понравится
На лечение в Германию отправят
На лечение в Германию отправят
Туры в Копенгаген на русском
Туры в Копенгаген на русском
Туристам на заметку. Неделя в
Туристам на заметку. Неделя в

Обзор новостей дня

—  Радио Прага
На тех участках, где ни один из кандидатов в сенаторы не сможет победить в первом туре, второй тур состоится 17 и 18 октября. За 27 сенаторских мест борются 242 кандидата (то есть на одно ..

Похожие страницы