Гірськолижні курорти польських Татр

У новому сезоні гірськолижні курорти польських Татр приготували для своїх гостей єдиний скі-пас TatrySki на п'ять областей катання. Скі-пас буде дійсний в гірськолижних центрах Kotelnica, Bania і Kaniowka в Бялка-Татранской (Bialka Tatrzanska), Jurgow Ski в Юргове (Jurgow) і Czorsztyn Ski в Клюшковце (Kluszkowce).
Варто зазначити, що для Бялка-Татранской єдиний скі-пас - не новина, протягом 10 років таким привілеєм користуються лижники, що катаються на схилах центрів Kotelnica, Bania і Kaniowka. Одна карта давала право користування 14 підйомниками. У цьому році їх число збільшиться.
У гірськолижних областях, в яких буде діяти скі-пас, встановлять близько 70 пунктів пропуску та 25 кас, де можна буде придбати карти. Продаж скі-пасів буде також здійснюватися онлайн, в готелях і в інших розповсюджувачів.
В цьому році вперше буде введено поділ гостей по віковим категоріям - дорослі, діти, молодь і пенсіонери. Для організованих груп будуть передбачені знижки.
Правда, вартість скі-пасів поки не називається. Вся необхідна інформація з'явиться найближчим часом: планується, що в кінці листопада або початку грудня почне роботу сайт проекту TatrySki (tatryski.pl), який також дозволить стежити за умовами катання на схилах в режимі реального часу через інтернет або за допомогою мобільного додатку.

Похожие страницы