Розкішний готель в історичному кварталі Мілана.

В кінці 2013 року в самому центрі Мілана відкрився новий п'ятизірковий готель Palazzo Parigi Hotel & Grand Spa. Він розмістився в старовинному Palazzo Cramer XVII століття, де напередодні завершилася п'ятирічна реконструкція. Готель розташовується в історичному кварталі Брера, неподалік від основних визначних пам'яток міста: Академії витончених мистецтв Брера, Пінакотеки Брера і оперного театру Ла Скала.
Старовинний особняк в центрі Мілана під розкішний готель перебудовували під керівництвом метра дизайну та архітектури П'єра-Ів Рошона. Мармурові стіни готелю прикрашають твори мистецтва, підібрані особисто архітектором.
В готелі - 65 номерів і 33 сьюта. Кожен з них має власний балкон або терасу з видом на дахи і сади Мілана. Дизайн інтер'єрів номерів з переважанням елементів чистого мінімалізму і вишуканого маньєризму був створений Паолой Джіамбеллі (Paola Giambelli).
У готелі працює фірмовий ресторан Cracco A Palazzo під керівництвом відомого шеф-кухаря Карло Кракко (Carlo Cracco), який отримав дві зірки Мішлен. З вікон ресторану відкривається прекрасний вид на власний сад готелю з віковими деревами. В меню ресторану Cracco A Palazzo - страви традиційної італійської кухні. Ресторан має власну колекцію вин, яку підбирав особисто Маттео Гірінгеллі (Matteo Ghiringhelli), і переможець чемпіонату Європи серед сомельє в 2010 році. Вишукані десерти від шефа-кондитера готелю Паскаля Пьерматтея (Pascal Piermattei) можна спробувати в фірмовому кафе готелю Caffe Parigi.
Уже навесні очікується відкриття фірмового спа-центру готелю La Grand Spa, площею 13000 кв. м з панорамними вікнами і басейном.

Похожие страницы