Приватний пологовий будинок у Фінляндії запрошує майбутніх мам


Фінляндія не перестає дивувати російських туристів своїми ексклюзивними пропозиціями. Крім максимально спрощеної системи оформлення віз і величезного розмаїття спеціалізованих турів, тепер росіянам запропонують приватний пологовий будинок.
Компанія АТ Nordic Clinic днями оголосила про те, що в Фінляндії планують відкрити приватний пологовий будинок, щоб залучити породіль, в основному, з Росії. Справа в тому, що, провівши моніторинг російського ринку, фахівці компанії зробили висновок, що попит на дані послуги регулярно зростає, а якщо врахувати близькість Фінляндії до Росії, то орієнтована на російських клієнтів клініка повинна привернути увагу росіянок.
У компанії відзначають, що при бажанні в пологовому будинку могли б народжувати також і жінки з інших країн, а також самі фінки. Однак з останніми є одне велике "але" - всі фінські жінки народжують в муніципальних пологових будинках. За результатами опитувань, вони не бачать для себе сенсу лягати народжувати в приватну клініку, так як їх цілком влаштовує якість послуг, що надається муніципальними пологовими будинками, відзначає радіостанція YLE.

На думку фахівців, приватний пологовий будинок у Фінляндії не потрібен, оскільки попиту на ці послуги немає, проте зовсім інша справа, якщо ця клініка буде орієнтована на іноземців. Тим не менш, деякі медичні працівники висловили здивування з приводу планів АТ Nordic Clinic, так як будь-який муніципальний пологовий будинок Фінляндії за окрему плату готовий прийняти породіль з Росії та інших країн.
Примітно, що зараз в Фінляндії немає жодного приватного пологового будинку. За планом відкриття приватного пологового будинку коштує компанія АТ Nordic Clinic. У фірмі відзначають, що в медичному туризмі з Росії є великий потенціал зростання.
В Nordic Clinic сподіваються, що проект відкриття приватного пологового будинку буде здійснений спільно з муніципальним сектором, відзначаючи при цьому, що плани по проекту поки знаходяться в початковій стадії і, можливо, зазнають змін.
Медичний туризм з Росії до Фінляндії з кожним роком зростає все швидше. І вже багато зроблено для розвитку цього напрямку. Нарпімер, в приватній клініці Orton зростання числа російських клієнтів становить 60-70% в рік. Російський медичний туризм розвивається в рамках проведеного Finpro проекту FinlandCare. Мета проекту - допомогти фінським медичним фірмам знайти російського клієнта.
"Проблемними моментами в освоєнні росіянами фінського ринку медичних послуг до сих пір були, зокрема, невеликий обсяг фінського ринку, зростання вітчизняного попиту, незнання російської мови обслуговуючим персоналом, а також негнучкість державного сектору медичних послуг. Зараз ситуація з доступністю послуг російською мовою йде вже набагато краще ", - говорить начальник проекту FinlandCare Ееро Тойвіайнен.
Медичним туристам з Росії пропонується також широкий спектр додаткових послуг, зокрема, транспортні та готельні послуги. У Гельсінкі, зокрема, є готель, яка спеціалізується на розміщенні медичних туристів.
За словами виконавчого директора фірми Nordic Clinic Теро Сілвола, в Фінляндії є великий потенціал для зростання медичного туризму з Росії. Саме тому логічним було б відкриття приватного пологового будинку.
"У Росії довіру до якості медичних послуг не на особливо високому рівні, тому левова частка попиту буде переадресовано на Скандинавські країни", - говорить Сілвола.

Похожие страницы