Прекрасний відпочинок в Криму разом з дітьми

Прекрасний відпочинок в Криму разом з дітьми

Вибирайте самі страхову компанію і тільки ту, яка працює з асистанс компаніями тієї країни, в якій плануєте відпочивати.


Що таке асистанс компанія? Це фірма посередник, за допомогою якої туристу за кордоном виявляється належне медичне обслуговування у тих госпіталях і лікарнях, які працюють з цією асистанс компанією.

Навіть якщо у нашої страхової компанії бездоганна, кристально-чиста репутація, вона не один десяток років існує на ринку, але при цьому в країні, в якій Ви плануєте провести свій відпочинок у неї немає укладеного договору з асистанс компанією, то такий поліс буде абсолютно марним ! Про це, як правило, не говорять, замовчують. Розкриваються карти лише в найвідповідальніший момент, коли турист залишається один на один з усіма своїми проблемами, і поліс медичного страхування придатний буде хіба що, вибачте, в туалеті. Таке, на жаль, траплялося з нашими туристами і не раз! Ми ж хочемо зменшити число таких випадків!

Уважно читайте договір страхування перш, ніж його підписати!

Мінуси відпочинку дикуном теж є:

1. Зростає ризик обману

Туристів обманюють, облапошують скрізь і як тільки можуть. А дикуна обдурити простіше простого навіть з тим же готелем, який він наперед забронював. Турист приїжджає на місце, а його кімната вже зайнята і на ресепшені знати не знають про те, що дана людина колись 2-3 місяці тому вже забронював, кімнату №206 і вніс оплату. А може у них взагалі кімнати з таким номером ніколи й не було?

У цьому плані порада одна - уважно читаємо відгуки про готель від тих людей, який вже в ньому відпочивали і насторожує, якщо готель «рясніє» виключно позитивними відгуками. Такого позитиву бути не може. Завжди є люди, які чимось незадоволені або їм є з чим порівнювати ...

2. Труднощі зі спілкуванням

Якщо турист погано висловлюється по-англійськи, то поповнити ряди «дикунів» буде проблематично. Це зупиняє і лякає новачків. Воно й зрозуміло. Хоча зараз з цим теж немає жодних проблем. Прошу любити і жалувати - мультимовні голосові перекладачі!Програма проста у використанні. Перекладає тексти на різні мови і озвучує їх. Можна як написати текст вручну, так і озвучити фразу.

Перекладає тексти на наступні мови: арабська (різні діалекти на яких говорять в Єгипті, Саудівській Аравії, ОАЕ); китайський кантіанський (+ мандарин); чеський; датський; голландський; англійська (діалекти Австралії, Великобританії і США); фінський; французький; німецька; грецький; угорський; італійський; японський; корейський; норвезький (нюнорськ); польський; португальська (діалекти Бразилії і Португалії); російська; іспанська; шведський; турецька.

Похожие страницы