Відмінний відпочинок в Дельті Волги

Відмінний відпочинок в Дельті Волги

Продовжуючи ми зачепили тему "Де краще відпочивати в квітні", ми звертаємо увагу наших читачів на Кіпр - тихий острів, що омивається теплим Середземним морем.

Кіпр в квітні може претендувати на роль цілком комфортного сімейного відпочинку, але пляжний відпочинок можливий лише в кінці місяця, так як більшу частину квітня на Кіпрі тримається прохолодна погода. У середньому температура повітря вдень прогрівається, до + 20'C / + 23'C. Ночами опускається до + 15'C / + 16'C.

В горах картина погоди інша. Вдень там не більше + 15'C.

Квітень - це унікальний місяць, який в найяскравіших фарбах демонструє перехід від будить природу весни до жаркого кіпрському льоту.

Початок місяця створює комфортні умови для екскурсійного відпочинку і паломництва до храмам і святинь острова, а ось після 20 чисел перші сміливі туристи вже відкривають купальний сезон. На той час середземноморська вода прогрівається до + 18'С / + 19'C.

Любителі «підрум'янити» боки можу приступати до цього заняття з початком місяця. Сонце в квітні на Кіпрі не така «агресивне» і обігріває землю м'яко і дбайливо.

Детальніше про погодні умови і про квітневий відпочинку на острові читайте в статтях:

Погода на Кіпрі в квітні

Відпочинок на Кіпрі в квітні

Фестиваль проходить досить бурхливо і супроводжується танцями, піснями, виставками. Всі учасники та гості можуть вкусити дуже смачні і ситні національні кіпрські люду. Рецепти деяких з них виявляються настільки прості, що з першого разу навіть не віриться, що така смакота може вийде з мінімальної кількості невигадливих інгредієнтів.

Як би там не було, але Кіпр хоч і не може запропонувати туристам повноцінного пляжного відпочинку, зате може подарувати масу позитивного настрою і залишити яскравий незгладимий слід у щасливих спогадах від квітневого відпочинку на цьому добром і привітному острові!


У цей час Кіпр просто потопає в строкатій і соковитої зелені. Повітря просочується безліччю ароматів квітучих плодових дерев і квітів. З цієї причини людям які страждають на алергію краще відмовитися від відпочинку на Кіпрі. Вся ця квітково-пряна суміш поводиться по відношенню до алергікам вкрай агресивно.

Що стосується розваг, то в квітні відкриваються практично всі розважальні заклади і аквапарки, в яких навмисно підігрівають воду, створюючи більш комфортні умови для туристів.

У квітні на Кіпр спрямовуються паломники, щоб відсвяткувати з кіпріотами улюблене свято остров'ян - Великдень.

Де краще відпочивати в квітні


Передсвяткова служба проводиться прямо під відкритим небом, що дозволяє «впровадитися» в ряди святкуючих.

Завершальний етап квітневого відпочинку на Кіпресопровождается барвистим і яскравим подією - квітневим фестивалем квітів, де справжніми фаворитами стають ніжні тюльпани.

Похожие страницы