Пляжний відпочинок в Іспанії

Кіпр славиться своїми найчистішими і затишними пляжами, на яких приймати сонячні ванни доставляє неймовірне задоволення! Найбільш бажаними є безсумнівно пляжі з золотавим і дрібним піском, пляжі з піщано-гальковий прибережною зоною або кам'янистій явно програють цей нерівний бій.

Найкращими піщаними пляжами на Кіпрі по праву вважаються пляжі Айя-напи, де створені всі умови для незрівнянного пляжного відпочинку. По мимо безтурботного прийому сонячних ванн можна підвищити рівень адреналіну в крові, проносячись на водних лижах по водній гладі, розбризкуючи строкаті фонтани блакитної води. Кожен може знайти тут для себе заняття до душі: це і віндсерфінг, дайвінг, веслування, і нехай же рибалка! Вечір можна провести в барах чи ресторанах, розташованих на території пляжу, трапезуючи під звуки живої музики. Це так романтично! Можна відпочити і тілом і душею.

Піщані пляжі на Кіпрі (Айя-Напа)

У Айя-напе таких пляжів декілька:

- Пляж Ніссі Біч (Nissi Beach)

- Пляж Айя-Текла (Ayia Thekla Beach)

- Пляж крійя-Неро (Kryo Nero Beach)

- Пляж Макронісос (Macronissos Beach)

Не відстає в цьому плані і місто Протарас, розташований в 5 км від Айя-напи, де найпривабливішим друкованим пляжем є Пляж інжирна Дерев (Fig Tree Bay). Це пляж з дрібним золотистим піском, протянувшимся на кілька кілометрів. Тут представлений широкий круг розваг, що чергуються з екстремальними видами спортивно-водного відпочинку. Уздовж пляжної зони Протараса збудовані затишні кафе, ресторани, бари і вуличні клуби, де можна провести вечір або веселитися хоч всю ніч безперервно.

Похожие страницы