Що може бути прекрасніше відпочинку в казці

Що може бути прекрасніше відпочинку в казці ...

Говорячи про тепле море, красивих пустелях, стародавніх історичних пірамідах і фараонів відразу хочеться потрапити в казкову країну під назвою Єгипет.

Географічне положення цієї країни сприяє чудовому відпочинку в будь-який обраний Вами час року.

Незабутній відпочинок Вам забезпечать не тільки красиве море, пейзажі, велика таємнича історія, подарунки та сувеніри з Єгипту, але і чудовий сервіс. Класний, а головне недорогий відпочинок в Єгипті може дозволити собі практично кожен.

Острови Ель-Гуну порадують цінителів екзотики, де човен головний транспорт пересування. Також є багато інших красивих місць, які доставлять масу задоволень, вражень, зарядять позитивом і бажанням приїхати відпочити сюди ще не один раз.

Буде, безумовно, цікавий і субтропічний клімат, де спекотне та сухе літо, а ось зима з малими опадами. Період з жовтня по травень вважається кращим часом для відпочинку в Єгипті.

Туристи будуть забезпечені враженнями, які вони отримують від екскурсій по древньому, історичному, загадкового Єгипту: піраміди Хефрена і Хеопса, гробниці фараонів у Долині Царів, Сфінкс, безліч пам'ятників, а також стародавніх скарбів.

Все це можна прекрасно поєднувати з екскурсіями і морем. Єгипетський музей у центрі Каїра зберігає скарби гробниці Тутанхамона. Цікавий і незвичайний арабський світ познайомить Вас з культурою, звичаями, релігією.

Тисячолітній, багатомільйонний велике місто Каїр, яке є столицею Єгипту, розташований на місці Мемфіса - столиці стародавнього Єгипту, на березі річки Ніл, уздовж якої ви побачите вулиці з красивими ресторанами, магазинами, готелями. Площа Тахрір є центром Каїра.

Похожие страницы