Дохід від відпочинку в Африці

Африканський континент манить до себе мандрівників і дослідників вже багато століть.

Сучасна людина при великій кількості інформації все одно не знає багато чого про дивовижну Африці, адже для того, щоб пізнати її, слід відправитися прямо в її серце, і випробувати різні її відтінки.

У зв'язку з великим попитом на даний напрямок розвиток туризму на Африканському континенті зараз відбувається активно і стрімко, так як ця сфера бізнесу не просто необхідна, але й дуже прибуткова.

Дохід від відпочинку в Африці іноземцями може поставити на ноги економіку багатьох місцевих країн, що часто і відбувається.

Привабливість Африки для відпочинку пояснюється її постійним контрастами, адже тут можна зустріти абсолютно все:

спеку і холод;
пустелі і снігу;
аборигенів і сучасних підприємців.

Розуміючи, що бажання туристів різні, кожен може вибрати собі серед різних видів туризму той, який підходить до душі і по вартості:

хтось відправиться на спекотний пляж;
хтось - на безмовну пустелю;
хтось обирає захоплююче сафарі.

А можна поєднати все це, варто лише запланувати відпочинок в Африці в 2014 році і не обмежувати себе однією країною.

Об'єднаний Арабські Емірати пропонують самий шикарний відпочинок в червні місяці. Однак в окремих районах країни може бути нестерпно жарко до + 39 ° C. Навіть ночами температура повітря не опускається нижче + 27 ° C. Зате і морська вода прогрівається до комфортних + 27 ° C.

Якщо не влаштовує сильна спека, то можна знайти оптимальний варіант і провести відпустку на курорті Фуджейра. Не дивлячись на високу вологість повітря, дощів тут не буде зовсім, зате температура повітря коштує не така висока і морська вода комфортна для купання. Купання в більш прохолодних водах Оманської затоки, де температура води в червні доповзає до + 25 ° C, теж не менш комфортно, ніж баляканье в більш теплих водах Перської затоки.

Як би там не було, проте відпочинок в ОАЕ в червні багато отметут чинності спеки, а хтось в силу високої вартості як проживання, так і високої вартості на всі види послуг. Тому, може краще провести час з користю і не тільки відпочити, але і поправити своє здоров'я в Ізраїлі?

Похожие страницы