Екотуризм в Південній Африці


Новий 2011 почався для Wilderness Safaris, першопрохідника екологічного туризму в Південній Африці, як не можна вдало: відразу п'ять з більш ніж 50 кемпо Wilderness Safaris були відзначені, як кращі в чотирьох категоріях Золотого Списку 2011 року (Gold List 2011) Conde Nast Traveler США в розділі "Африка і Середній Схід".
Wilderness Safaris володіє Кемпа в п'яти країнах Південної Африки: Намібії, Ботсвані, ПАР, Замбії, Малаві і Зімбабве, де сервіс вищої якості суміщений з природоохоронною діяльністю компанії, яка строго дотримується принципів екологічного туризму і вносить великий вклад в захист флори і фауни, підтримку місцевого населення і роботу створених їй благодійних організацій "Children in the Wilderness" і "Wilderness Safaris Wildlife Trust".
Саме тому обрані читачами Conde Nast Traveler Кемпа Wilderness Safaris категорій "Premier" і "Classic", а значить кращих, представляють особливий інтерес для мандрівників.
Mombo Camp і Little Mombo Camp, Ботсвана
Ці два кемпу розташовані недалеко один від одного, в дельті річки Окаванго в Ботсвані, на острові Момбо в Національному парку Моремі (Moremi National Park). Цей регіон відомий своєю різноманітністю диких тварин, яких можна зустріти всюди і спостерігати прямо з тераси кемпо, адже дельта - зелений оазис, повний води і життя. Стада слонів і прайду левів - постійні мешканці цих місць.
Дев'ять шале Mombo Camp і три Little Mombo Camp були відзначені за "Кращий кулінарний концепт", "Найкраще місце розташування" та "Кращу програму" і стоять, як і в минулому році, першими в Золотому Списку 2011 року.
Vumbura Plains, Ботсвана
Кемп Vumbura Plains розташований в північній частині Дельти Окаванго в концесії КВЕД (Kwedi Сonсession) і розділений на південну і північну частини, в кожній з яких розташовані сім шикарних шале. Основна відмінність Vumbura Plains від інших африканських кемпо - архітектура і дизайн, в яких африканський стиль знайшов своє нове втілення в руках знаменитих архітекторів Сільвіо Реча і Леслі Карстенса. Просторі і світлі приміщення мають м'які, природні тони, що в поєднанні з африканськими скульптурами та іншими елементами дизайну ручної роботи, надає шале істинний африканський дух, без домішки колоніального стилю, який часто зустрічається в африканських будівлях.
Шале пропонують величезні скляні вікна, через які відкривається унікальний вид на безкраї простори зеленої дельти, де б гості не перебували, а так само спальню з великим ліжком, вітальню, гардеробну, і простору ванну кімнати.
Крім цього гості Vumbura Plains зможуть здійснити захоплюючу подорож на літаку легкої авіації в селища місцевих жителів і познайомитися з побутом африканських бушменів.
Vumbura Plains відзначений в Золотому Списку 2011 року за "Найкраще місце розташування" і "Кращий дизайн".
Jao Camp і Duma Tau Camp, Ботсвана
Jao Camp названий за місцем, де він розташований, Концес Джао (Jao Concession). Дев'ять шале цього кемпу - прекрасний пункт для початку подорожі по диких просторах Ботсвани. Ліси, річки і безкраї поля запрошують в захоплюючі подорожі, які включають сплави на човнах або місцевих каное "мокоро" з наглядом за численними мешканцями річок, піші прогулянки і поїздки на джипах днем або на заході для знайомства з тваринним світом дельти. Після насиченого дня кемп пропонує розслабитися в своєму СПА і фітнес-центрі, а також насолодитися дегустацією прекрасного вина у винному погребі.
Duma Tau Camp розташований на відміну від попередніх кемпо не в Дельті Окаванго, а в регіоні Ліньяті (Linyanti) і пропонує десять шале, розташованих серед вічнозелених дерев мангостанов на березі лагуни, де часто можна побачити безліч гіпопотамів. Завдяки водного каналу Савуті цей регіон щедро забезпечується водою, яка привертає величезну кількість не тільки цих тварин. Тут також можливі тури на човнах, рибна ловля, піші прогулянки і подорожі на джипах. Досвідчений місцевий гід завжди покаже затишні місця, звідки відкривається захоплюючий дух вид, так що привертає фотолюбителів та професійних фотографів.
Крім вищих оцінок в категорії "Найкраще місце розташування" Jao Camp і Duma Tau Camp заслужили визнання в номінації "Краща програма".

Похожие страницы