Відпочинок в Анапі в 2015 році

Одним з найприкольніших місць в Єгипті в Хургаді є аквапарк «Jungle». І цей статус він гідно заслужив. Якщо порівнювати його з іншими аквапарками Хургади, то цей просто чудо! Його смішно порівнювати, наприклад, з Синдбадом, де максимум можна нарахувати 7 дорослих гірок і з п'ят дитячих. А екскурсії в аквапарк Синдбад намагаються втюхати, рекламуючи його немов би він найкращий з усіх можливих. Так от, не вірте агітаторам з того ж Pegas Touristik. У їх розважальній програмі є всього 1 екскурсія в цей аквапарк, а продавати її треба, бо від цього залежить зарплата агентів.

Але не будемо про погане і наболіле, перейдемо до самого смаку! Джангл аквапарк Хургада


Зміст
Опис атракціонів Ціни на екскурсії
Екскурсії в аквапарк Корисні поради
Контактні дані

І так, «Джангл» аквапарк Хургади знаходиться на території однойменного готелю, який був побудований в 2009 році, що дає йому і ще один плюс - він відносно новий! У спорудженні готелю були враховані багато нюанси, які дозволяють створити ідеальні умови для повноцінного і дійсно запам'ятовується сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Тут буде весело не тільки малявочке, а й дорослим. Шкода ми в своїй час не здогадались забронювати номер саме в цьому готелі, а захотіли просто сходити в аквапарк.

В аквапарку діють 35 водних атракціонів, з яких 21 призначені для дорослих і 14 для дітей, які змушують деяких відвідувачів з побоюванням і тремтіння в колінах дивитися на тих, хто з невинною посмішкою на обличчі зникає в пащі темної труби, удаваній нескінченною. Від деяких атракціонів реально з'являється тремтіння, і з першого разу якось не виходить зважитися злетіти вниз, розполохавши своїм вереском тих, хто залишився в черзі позаду тебе. Ця тремтіння жевріє навіть після того, як набравшись сміливості, ти все ж прориваєшся крізь водні потоки і долаєш темні звивисті пороги усередині пластикового удава. Боязнь не проходить навіть після того, як цей смертельний номер буде повторений не один раз. Відчуття самі що на на є суперские! Всім радимо!

Які ж гірки є в цьому аквапарку? Розповімо про декілька з них, щоб з'явилося бажання особисто дізнатися про те, які ж є ще гірки в цьому аквапарку.

Jungle aqua park (опис атракціонів)
Камікадзе Це відкрита гірка з різким спуском вниз. Від перепадів висоти, особливо коли Вас трохи підкидає вгору, стає жах як страшно.
Вільне падіння
Це ще більш крута гірка-труба. І вона так названа неспроста ...
Хвиля Гірка пристосована для спуску на човні, коли на Вас під акомпанемент вереску і реготу навалюється хвильова перешкода, обсипав всіх фонтаном з бризок.
Гірка для рафтингу
Теж неабияк потрапляють нерви. Являє собою дві спіралі і спускатися по ній, зрозуміло, необхідно на матраці.
Велика гірка для рафтингу
Куди серйозніше попередньої. З застиглої маскою міні-жаху на мордочці з однієї спіралі Ви миттю Сігал в іншу.
Космос Ця гірка-труба в подальшому здасться релаксаційної, бо з самого початку, коли тільки потрапляєш в тунель, трохи розгонишся, але після завершення спускання відбувається природне уповільнення і Ви плавно потрапляєте в воду басейну.

Похожие страницы