Відпочинок на початку осені


Головні плюси відпочинку на початку осені - це численні гарячі тури і відсутність виснажливої спеки. Але куди б ви не захотіли поїхати в оксамитовий сезон, врахуйте, що місця треба замовляти вже зараз. В цьому році справжній бум на відпочинок у вересні.
Туреччина
Турецькі курорти як зазвичай за популярністю б'ють всі рекорди: попит на путівки в цю країну величезний. Цього року через великий попит почалися проблеми з розселенням: місцеві готелі часто резервують одні і ті ж місця по кілька разів. В результаті, навіть якщо клієнт заплатив за номер - не факт, що він там буде жити. Найпоширеніше рішення цієї проблеми - коли вас просто селять в інший готель, яка гірше або дорожче.
До середини вересня місця в найкращих (по співвідношенню «ціна - якість») готелях вже заброньовані. Головна порада - бронюйте путівки у перевірених туроператорів. У Туреччині можна купатися аж до кінця жовтня, так що не потрібно рвати на голові волосся про згаяний відпустці.
Болгарія
Оксамитовий сезон в цій близькій нам за менталітетом країні триває лише до другого тижня вересня. Кращий час для відпочинку - кінець серпня. Якщо ви не встигли замовити путівку до Болгарії, сміливо їдьте на курорти України, погода і Чорне море майже однакові.
Кіпр, Італія, Греція
Вересень - найкомфортніше час для відпочинку в цих країнах. Поїздку можна зробити аж до початку жовтня. Спадає жахлива спека, а море, як і раніше залишається теплим. Правда, в Італію і Грецію потрібно робити шенгенські візи, а це як мінімум ще один витрачений місяць. Візу на Кіпр можна отримати всього за три дні, але тут проблема в величезному попиті на тури в цю країну.
Хорватія і Чорногорія
Російських туристів в ці країни пускають без віз, так що поїхати сюди можна в будь-який момент. У Чорногорії сезон триває до середини першого місяця осені. Схожа ситуація і в Хорватії. У північній її частині можна купатися до початку вересня, а в південній Далмації - до середини місяця.
Іспанія
Починаючи з 10 вересня, на популярних курортах Коста-Дорада і Коста-Брава різко холоднішає, і майже завжди починаються дощі. Чи не найкращий вибір відпочинку і на розташованих на південь від курортах на кшталт Коста-дель-Соль. Тут з початком осені приходить холодна течія.

Похожие страницы