ИНТЕРЕСНОЕ

Відпочинок Взимку в Німеччині


Відправитися на відпочинок, оформивши візу до Німеччини, - це чудова можливість з користю провести час.Німеччина розташована в центрі Європи і межує з дев'ятьма іншими країнами.Клімат Німеччини досить м'який, позбавлений різких температурних перепадів - 20 ° -30 ° влітку і близько 0 ° взимку.Країна складається з 13 федеральних земель і трьох вільних міст. Природа цієї країни вражає різноманітністю.Тут і засніжені альпійські вершини, і широкі піщані пляжі Балтійського моря і краси голштинської Швейцарії.А численні озера і річки Німеччини давно стали легендою серед туристів.Кожен kupivšij тур в Німеччина, традиційний staraetsâ відпочити в круїз по Рейну, насолоджуючись строгі готичної архітектури старовинних замків і molodym mozel'skim вино.Багато тури в Німеччину включають подорож по великих річках, таким як Майн, Одер і Ельба або "морські" круїзи по Північному морю.

Німеччина - країна з багатющою історією і культурою, країна зрозуміла і загадкова одночасно.Тут творили Гете і Шиллер, Гендель і Бах. Легкі і повітряні вальси Штрауса і строгі суворі сонати Бетховена народилися на вузьких вуличках невеликих німецьких міст.Тури до Німеччини - це і численні музеї, і картинні галереї, адже художні колекції Німеччини по праву вважаються одними з найбагатших у світі.

 

Говорячи про відпочинок в Німеччині, не можна не згадати і про знамените німецьке пиво.Німецькі пивовари заслужено славляться в Європі поряд зі своїми чеськими побратимами по ремеслу.Якщо Ви справжній цінитель цього чудового напою, Вам просто необхідно відвідати знаменитий щорічний пивний фестиваль Октоберфест, що проходить щоосені в Мюнхені.Потягуючи ароматний напій і заїдаючи його підкопченими баварськими ковбасками, Ви зрозумієте, чому так пишаються своїм пивом гостинні жителі Німеччини.

 

Не варто забувати і про буйних весняних карнавалах, на час яких, вся Німеччина відкидає строгість і манірності, і радісно віддається нестримного п'яному веселощам.А казкові різдвяні торжества і ярмарки давно вже стали легендою для туристів усього світу.

 

Однак тури до Німеччини - це не тільки чудовий відпочинок, але й відмінна можливість поправити здоров'я.Оздоровчі курорти Баден Бадена, озера і СПА готелі - тут відпочивають і поправляють здоров'я представники європейської аристократії.Тут здавна любили проводити час і росіяни, тут бували Чехов і Достоєвський, тут можете відпочити і Ви, насолоджуючись тишею і спокоєм.

Ознайомтеся з нашими пропозиціями по екскурсійним турам до Німеччини  
Возможно, вам понравится
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
Відпочинок в Домбай Фільм листопада 2011
У листопаді росіян чекають
У листопаді росіян чекають
Вулиця Калараш noяbre з
Вулиця Калараш noяbre з

Чому фігуристи їдуть із Петербурга в Москву & Nbsp; & mdash; & NBSP; Місто-812
Очевидно залишився в віці і талановиті vospitanniki іншого відомого тренера Петербурзького - Олексій Мішина - Артур і Єлизавета Gačinskij Tuktamyševa (Хота Тут є думка, я я просто Мішин minuvšej зима надзвичайно sosredotočen щоб повернутися на лід Євгенія Плющенко).

Похожие страницы