Боден Озер (Constance)

Відпочинок з Дітьми в Німеччині

Вся територія Німеччини добре підійде для дитячого відпочинку.Сюди можна відправитися з дітьми будь-якого віку: безліч розваг в містах призначені для дітей самого різного віку.

 

Величезний інтерес як для найменших, так і для школярів і, звичайно ж, дорослих представляють собою парки розваг.Варто пам'ятати, що деякі з них не працюють в зимовий сезон з жовтня по квітень, і неодмінно уточнити цей момент при поїздці.

 

Знаменитий Леголенд відкритий для дітей у віці від 2 до 13 років з батьками.В парк зручно добиратися з Мюнхена: на поїзді до Гюнцбурга, звідти - «шаттл» до парку.Квиток на поїзд коштує 17 EUR для дорослого і 9 EUR для дитини віком 6-14 років, вхідний квиток в Леголенд - на один день 24 і 19 EUR для дорослого і дитини відповідно, на 2 дня 35 і 29 EUR.

 

Europa-Park закриває на зимові канікули з 10 листопада по 4 квітня Час роботи з 9:00 до 18:00 щодня.Приїхати в парк найпростіше з Франкфурта до Оффенбурга або Лара на поїзді, квиток при цьому коштує 50 EUR для дорослого і 25 EUR для дитини 6-14 років, далі з міста до парку можна дістатися на автобусі.Вхідний квиток в маленьку копію великої Європи коштує 25 і 22 EUR для дорослого і дитини відповідно на один день, 45 і 41, 5 EUR - на два дні.

 

Фантазіленд також закривається на зимові канікули. З Кельна сюди можна доїхати на електричці за 15 хвилини.Вхідні квитки на один день для дорослого і дитини стоять 24, 5 і 19, 5 EUR відповідно, на два дні 37 та 27 EUR.

 

Hansa-Park raspoložilsâ на березі Балтійського моря і otpravlât'sâ тут багато тільки любителя zahvatyvaûŝih гострі відчуття і пригоди.Парк працює з 17 квітня до 19 жовтня, доїхати до нього можна з Гамбурга до Sierksdorf, далі 10 хвилин пішки - і ви в парку.Вартість вхідного квитка на один день становить 19 EUR для дорослого і 17 для дитини.

 

З дітьми також можна відправитися в нітрохи не менш приємний відпочинок на озерах Баварії: в цьому випадку пригоди і сімейний відпустку можна буде поєднати з оздоровленням.

Возможно, вам понравится
У Німеччині масове отруєння
У Німеччині масове отруєння
У Німеччині потрапив в ДТП автобус з
У Німеччині потрапив в ДТП автобус з
NO COMMENT. У Німеччині перекинувся
NO COMMENT. У Німеччині перекинувся

Чому фігуристи їдуть із Петербурга в Москву & Nbsp; & mdash; & NBSP; Місто-812
Очевидно залишився в віці і талановиті vospitanniki іншого відомого тренера Петербурзького - Олексій Мішина - Артур і Єлизавета Gačinskij Tuktamyševa (Хота Тут є думка, я я просто Мішин minuvšej зима надзвичайно sosredotočen щоб повернутися на лід Євгенія Плющенко).

Похожие страницы