Відпочинок з дітьми в Єгипті

Відпочинок з дітьми в Єгипті

Назвемо їх умовно - «мусорщиками». Так от, такі сміттярі надають готелям неоціненну послугу тим, що навмисно пишуть замовні відгуки, в яких в найбільш барвистою і доступній формі описують «височайше» якість готелю. З першого погляду можна подумати що відкликання, написаний сміттярем, реально змахує на справжній. З вигляду здається, що сміттяр реально проживав в цьому готелі, а для наочності навіть барвисті картинки вставив у свій відгук. Але це тільки видимість.

Зірвати цинічну маску з такого відкликання можна цілком легко і просто. Ось кілька способів:

1. Порівняйте загальна кількість позитивних і негативних відгуків на цей готель. Якщо серед тонни негативу прослизає всього кілька надмірно позитивних відгуків, то це швидше за все справа рук сміттярів. Таким позитивним відгуками довіряти не варто.

2. Зверніть увагу на те, як написано назва готелю. Турист, який бажає поділитися своїми враженнями, швидше за все не буде зациклюватися на назві готелю і напише його так, як пам'ятає - на слух, а англ. букви пропише росіянами або взагалі про нього не згадає т.д. Сміттяр ж навпаки, виконає своє завдання, як справжній солдат - з почуттям, з толком і з розстановкою! Назва готелю буде написано так, немов би він з каталогу його списував.


3. Читаючи відгук, зверніть увагу на те, як саме описується готель очевидцем. Турист, відпочив в цьому готелі, лише мимохіть згадає про його якостях і обслуговуванні, адже у нього на першому місці стоять емоції та враження, якими він хоче поділиться з оточуючими. А ось у сміттяра справи йдуть інакше. Його головна мета - агітація і реклама! Тому, його відгук буде пістрявити понад позитивними характеристиками готелю деколи навіть у досить «сухому» професійному тоні. Сміттяр мимохіть згадає про те, що в цьому готелі йому було вельми добре і було дико весело, а більшу частину відкликання присвятити чіткому опису готельних «фішок», які виявилися такими доступні за ціною і якістю.

4. Прогледівши фото і картинки, які додаються до відгуку. Велика частина фото від сміттярів буде схожа на клаптики з рекламного буклету, де зображені красиві самотні апартаменти, сумують за відвідувачам без мелькає щасливою мордашечкі того, хто залишив цей відгук.

Похожие страницы