Путівка в Арабські Емірати - путівка в розкіш

Путівка в Арабські Емірати - путівка в розкіш і приголомшливий відпочинок. Тут все передбачено для комфортного відпочинку навіть самого вибагливого туриста: найчистіші пляжі, дзеркальне море, неперевершена інфраструктура. При цьому країна є однією з найбезпечніших, так як кримінал тут на найнижчому рівні і ніщо не завадить нічних прогулянок навіть у найвіддаленіших місцях.

Інформація про країну Об'єднані Арабські Емірати. Відпочинок в ОАЕ

Природа Арабських Еміратів, в першу чергу, полягає у величезній нафтовидобувному потенціалі і це помітно позначається на нових технологіях і сучасності. Варто також відзначити, що відпочинок в ОАЕ пристосований для відпочиваючих з будь-яким рівнем достатку, і придбати путівки сюди можна за досить низькими цінами. Дивовижна можливість з'явитися у тих, хто вміє поєднувати огляд визначних пам'яток і шопінг, спа-процедури і пляж.

Головне і найпривабливішою туристичної точкою є знаменитий хмарочос Бурдж-Халіфа, гордо носить звання найвищої будівлі планети. Висота будівлі становить 828 метрів. Тут є і апартаменти, і офісні майданчики, і барки з бульварами. Хмарочос вважається самим відвідуваним місцем у всіх Арабських Еміратах: відпочиваючі із задоволенням піднімається на 123-124 поверхи, щоб насолодитися красою міста і пейзажами з оглядового майданчика.

Поруч з хмарочосом знаходиться дивовижний співаючий фонтан і озеро, яким він оточений. Сотні тисяч туристів щодня зупиняються в цьому місці, так як подібне чудо подвійно цікавіше й виразніше виглядає на тлі висоток і неймовірних споруд Арабських Еміратів.

Тут же знаходиться і квартал, квадратні метри якого вважаються найдорожчими у світі, - Даунтан. Неподалік ви побачите вражає своїми розмірами торгово-розважальний комплекс Дубай Молл. У його стінах розміщений найбільший в світі акваріум і споруджений цілий олімпійський каток.

Об'єднані Арабські Емірати

Пальма Джумейра біля узбережжя Дубай

Обов'язковий для відвідування штучно створений архіпелаг - пальма Джумейра біля узбережжя Дубай. Своєю назвою острів зобов'язаний увазі з космосу, що нагадує пальму. Також на фотографії, зробленій із супутника, видно, що центральний острів пов'язаний з основним материком і півмісяць, що з'єднує з «великою землею» підводним тунелем. Пальма Джумейра приймає туристів цілий рік і завжди знайде для вас вільний номер в будь-якому з готелів.

Релігійна пам'ятка Еміратів - мечеть шейха Зайда, що займає шосте за величиною місце в світі, побудована на честь президента ОАЕ.

Об'єднані Арабські Емірати - Ця чарівна країна сповнена безлічі таємниць, має багату історію і готова втілити будь-яке ваше бажання наяву. Емірати завжди тепло зустрічають відпочиваючих, а проводжають ще спекотніше.

Похожие страницы