Новий образ співробітників аеропорту


Міжнародний аеропорт Шереметьєво презентував новий образ співробітників аеропорту, створений дизайнером Денисом Сімачова, про це розповіли в прес-службі аеропорту. Показ колекції відбувся 14 березня 2013 року в SAVVA HALL в Москві.
В ході презентації Генеральний директор аеропорту Шереметьєво Михайло Василенко зазначив: "Створення нової корпоративної форми - найважливіша складова атмосфери в наших терміналах, особа аеропорту, імідж сучасного Шереметьєво - кращого аеропорту Європи. Перше, що бачить турист при вході в аеропорт - це наші співробітники. І дуже важливо, щоб пасажирів і гостей зустрічала стильна, привітна і уважна команда професіоналів, завжди готова прийти на допомогу. Ми запросили Дениса Симачева - провідного російського дизайнера для того, щоб він створив колекцію кераміки, що відповідає світовим стандартам у сфері корпоративної уніформи ".
Нова уніформа для співробітників аеропорту Шереметьєво, розроблена Денисом Сімачова, включає в себе чоловічі і жіночі комплекти форменого одягу і аксесуарів відповідно до концепції Total Look і створює стильні закінчені образи. Дизайн жіночої уніформи відсилає до образу Софії Лорен, який характеризується стриманою елегантністю і підкресленою жіночністю. Приталений жакет з круглим коміром, лаконічне плаття-сарафан, спідниця олівець з вовни витримані в стилі актуальною зараз моди 60-70х років XX століття і доповнені гармонійними аксесуарами.
Ідея дизайну чоловічий форми запозичена з образу льотчиків - героїв цивільної авіації. На рукавах однобортних піджаків з'явилися нашивки у вигляді паралельних смужок. Саме такий образ дозволяє створити візуальну мотивацію комфорту і довіри. Кольорове рішення нового образу - насичений синій в поєднанні з деталями обробки і аксесуарами фірмового помаранчевого кольору. У колекції простежується пильна увага до матеріалів, крою та деталей, покликаним зробити одяг зручною й легкою, при цьому добре зберігає форму. Також при створенні нового образу враховувалися різні умови роботи співробітників. Колекція включає в себе літні комплекти з більш легких тканин, а в зимові комплекти включені такі елементи як трикотажні жилети, куртки - аляски.
За оцінками експертів і професіоналів авіаційної індустрії новий образ співробітників Шереметьєво один з найбільш елегантних і ефектних корпоративних стилів, який припаде до смаку і пасажирам і співробітникам аеропорту.

Похожие страницы