Живі концерти в аеропорту

Під час виступу глядачі метушаться, хтось розмовляє по телефону, хтось читає, а хто і поглинає сендвічі. Однак Джон Бонтемпі ставиться до цього спокійно. Він бере свою гітару і співає одну за одною пісні посеред Міжнародного аеропорту в Нешвіллі. Бонтемпі - один їх 90 професійних музикантів, що грають в аеропортах, які прагнуть привнести «місцеву пікантну нотку».
«Грати тут - забавно. Стільки різних людей буває в аеропорту », - розповідає Джон Бонтемпі, співак і композитор. «Я бачу людей, які говорять по стільниковому телефону:« так у них тут навіть музика є, послухай »- і простягають телефон в нашу сторону».
Можливо аеропорт Нешвілла найбагатший в плані живої музики серед всіх аеропортів країни. У міста багату музичну спадщину. З 20-х років Нешвілл вважається столицею музики кантрі.
«Аеропорт - це вхід в місто. І важливо, щоб уже тут відчувалися характер і культура міста », - каже Джим Хелбрук, представник міжнародного аеропорту Остіна, в якому проходить по 11 різних музичних шоу щотижня.
В інших аеропортах музика звучить набагато рідше. У міжнародному аеропорту Бостона і Ванкувера музичні шоу проходять тільки по вихідним, тут виступають професіонали і місцеві шкільні хори. У Флориді в аеропорту Fort Lauderdale Hollywood International живі виступи бувають тільки в осінні і зимові місяці. В аеропорту Нешвілла музику грають вже з початку 90-х, з часів сплеску кантрі.
Городяни відчувають себе як вдома, а приїжджі отримують враження про місто, ще не покинувши стін аеропорту.

Похожие страницы