Центром Тунісу є його столиця з однойменною назвою

Безсумнівно, центром Тунісу є його столиця з однойменною назвою. Вона вражає своєю загадковістю і непокірність. Багато культури внесли свою лепту не тільки в історію, але в звичаї і звички місцевого життя.

Всім відпочиваючим варто відвідати місцеві ринки, які виконані в східному стилі і пропонують різноманітні цікаві товари. Саме тут можна поринути в життя місцевого населення. Варто звернути увагу і на парк Бельведер, де широко представлена місцева фауна. На території парку розташований і зоопарк, де живуть тварини даної місцевості.

Если вы захотите посетить Прагу, то у нас сможете узнать где находятся пивные рестораны праги на карте сможем вам показать. Рестораны Чехии не оставят вас равнодушными.

Цікавий дітям буде і парк розваг Дах-Дах, відвідування якого займе багато часу і підніме настрій. Недалеко від столиці розташований океанографічний музей Саламмбо, експозиція якого не дуже велика, однак, безсумнівно, дуже цікава і пізнавальна. Цікавий з архітектурної точки зору місто Зігван, розташований в 40 кілометрах від столиці держави і має на своїй території величезну кількість історичних пам'яток. Саме тут можна подивитися залишки храму Води, гімнастичні зали, терми і храми. Особливу увагу варто приділити місту Сіді-Бу-Саїд.

На території цього міста розташована скеля, біля підніжжя якої збудовані будинки, які пофарбували в світло-блакитний і білий кольори. На вершині скелі розташована фортеця і маяк. Відпочиваючі можуть піднятися на цю скелю у супроводі екскурсовода і насолодитися незабутнім видом на столицю і її околиці з оглядового майданчика розташованого у фортеці маяка. Тут же можна прогулятися і по самому місту, абсолютно нічого не побоюючись, оскільки це містечко вважається одним їх найбільш мирних міст Тунісу. Вулички тут досить вузькі і вимощені старовинними кам'яними плитами, що, безсумнівно, справляє враження на всіх туристів.

Прогулюючись по Сіді-Бу-Саїд, можна зайти в місцеві магазинчики і лавки, де місцеві жителі покажуть свій товар і розкажуть про нього (якщо звичайно знання мов дозволить це). Варто відвідати і місцеві ресторанчики, скуштувати кухню Тунісу і насолодитися місцевим поєднанням смаків і запахів.

Похожие страницы