Міста Тунісу манили туристів здавна - і це не дивно

Міста Тунісу манили туристів здавна - і це не дивно. Давня історія Тунісу, безліч визначних пам'яток, м'який клімат, гарне обслуговування і прекрасна місцева кухня - все це приваблює до Тунісу безліч туристів.

Мабуть, найпопулярніші курортні зони Тунісу розташовані, як не дивно, у містах. Туристичні міста Тунісу зазвичай невеликі і розлогі - не в правилах мусульманської громади вибудовувати хмарочоси.

Один з таких невеликих туристичних міст - Хаммамет, розташований на березі прекрасного затоки. Клімат дозволяє вирощувати тут апельсинові та лимонні гаї, і круглий рік повітря напоєне цитрусовими ароматами. Ефірні масла цитрусових добре впливають на дихальні шляхи; крім того, вони визнані потужними антидепресантами - і відмінний настрій в Хаммаметі Вам забезпечено.

Сама, мабуть, важлива пам'ятка Хаммамета - Медіна. Ця фортеця відома у всьому світі як одна з мусульманських святинь. Зараз Медіна перетворилася на улюблене місце туристів - з Касба, сигнальної вежі фортеці Медіна, можна як на долоні побачити все місто.

Архітектура Хаммамета перетворює його в воістину чарівне місто східних казок. Мусульманська традиційна архітектура з її стрункими мінаретами, куполами і візерунчастими склепіннями відмінно відтворюється і в сучасних будівлях.

Кайруан. Місто - суцільна пам'ятка. Дивовижні стародавні мечеті, медресе, мінарети - справжні архітектурні шедеври приваблюють сюди безліч екскурсійних груп. Найбільша мечеть Кайруана - Сиди Окба. Стародавні колони Карфагена і величезний 100-метровий мінарет справляють незабутнє враження - Сиди Окба справжній архітектурний шедевр. Зануритися в пучину прийшлого запрошує і мечеть цирульника - тут знаходиться усипальниця особистого цирульника пророка Мухаммеда. У Кайруане можна придбати місцевого виробництва килими. Кайруан і Хаммамет, мабуть, самі «мусульманські» міста Тунісу.

Джерга - острів, згадуваний ще в Гомерової «Одіссеї» як «острів лотофагов»; вкусили тут плода лотоса забував про своє минуле і назавжди залишався в полоні прекрасних скель.

Джерга дійсно дивно красивий острів. Він славиться прекрасним кліматом, безліччю пам'яток і музеїв. Вузькі вулички Джерга приховують будиночки, збудовані в класичній мусульманської манері. Поруч з мусульманськими святинями розташований Ер-Ріяд - тут зберігаються сувої найстарішої в світі Тори і прах Шимона Бар Ясхаї, одного з авторів Талмуда. Синаноги Гриба на острові Джерга - одна з найдавніших синагог у світі.

Мабуть, всі міста Тунісу можуть похвалитися цікаву історію, яка сягає корінням в далеке минуле - Карфаген, Рим, мусульманське панування ... Кожна епоха залишила свій слід на обличчі Тунісу - і стародавня земля запрошує Вас прочитати їх.

Похожие страницы