Можна відзначити непоганий сніданокНа щастя, про існування цього маленького готелю знають не всі туристи, а значить, нам був забезпечений комфортний, а головне - тихий і спокійний відпочинок.

Здається, власники готелю дуже люблять свій бізнес. Незважаючи на відносно скромні розміри самого готелю, а також невеликі розміри номерів, готель затишна, чиста і приємна.

Недорогий готель в центрі Кнісна


Можна відзначити непоганий сніданок, пропонований мешканцям. У нашому випадку, вартість сніданку входила у вартість проживання в готелі.

Якщо ви плануєте заселитися саме в Wayside Inn, врахуйте, що відпочинок у ПАР - це все-таки не відпочинок в Туреччині, знайти людей, які можуть говорити по-російськи, вам навряд чи вдасться. Щоб знайти спільну мову з персоналом, елементарні знання англійської мови вам будуть необхідні.

Це ж відноситься і до огляду самого міста. Якщо ви приїхали подивитися на турнір з гольфу, або на Устричний фестиваль в липні, спілкуватися з оточуючими вам все-таки доведеться, так що підтягніть англійську!

Ще кілька плюсів проживання в готелі:

чисті рушники, постільна білизна, решті текстиль;
прості та зручні ліжка плюс місце для відпочинку;
ввічливий і веселий персонал;
приємний інтер'єр номера;
наявність у ванній кімнаті пристойного мила і шампуню.

Вартість такого номера на добу становить трохи більше трьох тисяч російських рублів. Якщо бронювати готель заздалегідь, ціна буде нижчою.
До мінусів можна віднести, мабуть, досить хорошу чутність в номерах. Тонкі перегородки погано ізолюють звук. Це єдиний недолік, який вдалося виявити під час відпочинку.

В іншому, нам вдалося без проблем оглянути місто і його визначні пам'ятки, побувати в парі затишних недорогих ресторанів і, звичайно, повноцінно відпочити на пляжах.

Взагалі, пляжний відпочинок у ПАР за якістю нічим не поступається іншим курортам. Білий чистий пісок, доглянуті пляжі, а головне - мінімум людей, все це зробило наш відпочинок відмінним.

Похожие страницы