Взагалі до країн Південної Африки

Південноафриканський регіон знаходиться відповідно на крайньому півдні материка, на півночі природна межа - Конго-Замбезі.

Омивається одночасно двома океанах з різних сторін: Індійським зі сходу і півдня, і Атлантичним із заходу.

Такий же різноманітною є і місцева культура, адже в ній поєднуються африканські традиції та європейські нюанси, що впливає на розвиток в Південній Африці туризму.

Пройдений період колонізації сильно позначилася тут більше на економічному розвитку, ніж на звичаях. Особливо виділяється Південно-Африканська республіка, яка в цих краях найпрогресивніша.

Взагалі до країн Південної Африки відносять:

ПАР;
Лесото;
Намібію;
Свазіленд;
Ботсвану.

Також до складу цього субрегіону часто включають ще:

Зімбабве;
Мозамбік;
Маврикій;
Реюньйон;
Мадагаскар;
а також острови Коморські і Сейшельські.
Різноманітність пейзажів Південної Африки туризм дуже виручає

І все ж з регіоном частіше асоціюють ПАР, яка є не просто великою країною, але й багатонаціональної батьківщиною для представників багатьох культур. Так як тут зібрана істотна частина населення регіону, то тут офіційними є 11 мов

Республіка змогла зарекомендувати себе не тільки на континенті, а й у світовій економіці. У країні було розроблено ядерну зброю, від якого згодом благополучно відмовилися.

На жаль фруктів в Єгипті в квітні не так багато.

Велика частина фруктів до цього часу ще не встигла дозріти, а ті що дозріли відрізняються посереднім смаком. Найбільша кількість фруктів, які можна побачити на ринку і в супермаркетах - це імпорт.

До таких горе-фруктам відносяться кавуни та дині. Сортів цих ягід в Єгипті продається досить багато. Кавуни ж практично не солодкі. Дині можуть бути вже нормальними, але все одно розраховувати на них особливо не доводиться.

Вся ця строкатість сортів плавно чергується як з імпортними, так і з місцевими фруктами. Різниця у них буде лише в ціні, на смак вони всі однакові. Ближче до кінця місяця можна натрапити вже на більш смачні ягодкі.Зато що дійсно смачне, так це олександрійська полуниця. У квітні можна навіть натрапити на величезні лотки з полуницею, яку продають на території пляжів. У цьому місяці її більш, ніж достатньо. Навіть імпортна червона ягідка-полуничка відрізняється солодким і насиченим смаком. Отже, купувати можна будь-яку і не прогадаєте.

Правда, є одне але. Краще утриматися від покупки полуниці розфасованої по пластиковими контейнерами. Іноді бували такі випадки, коли щоб продати вже полежати товар, красиву і свіжу полуницю укладали поверх менш свіжою. Виходило, що верхній шар красивий і апетитний, а під ним щось зморщене і несвіже. Так що, топаємо на ринок і знаходимо величезні лотки з полуницею. Знайти їх можна буде і за запахом. Аромат просто чудовий!

Не проходьте повз і бананів! Пам'ятайте, що найсмачніші сорти бананів - це маленькі і зелені. Всі інші жовтопузу гіганти - звичайна трава, яку продають у нас в Росії. Такі банани - це солодке мило. Ні користі, ні смаку!

Ну, і звичайно ж - всіма улюблені зніжені на сонці цитрусові. У Єгипті цих красенів повно на будь-який смак і гаманець. Продають їх упереміш як з кошторисними, так і з імпортними, привезеними з Сирії та Ірану.

Всі інші фрукти в Єгипті в квітні - суто імпортні:

Гуава (єгипетської вже залишки)

Можна знайти залишки гуави, більша частина з якої не блищить строкатістю смаків, так як явно залежалася. Поліпшити її смак не допоможе навіть прийняття сонячних ванн при кімнатній температурі. Щоб не викинути гроші на вітер, краще пройдіть повз прилавки з гуава.

Яблука

Яблук в Єгипті вкрай мало, та й їх сезон вельми короткий, а в квітні вони і зовсім все привізні. Місцевих ще не знайдеш.

Груші

Груші смачні і солодкі, правда ціна у них явно завищена.

Похожие страницы