Найкращі країни для велотуризму

Найкращі країни для велотуризму

Як тільки до Ізраїлю підкрадається червень місяць, так можна сміливо говорити про початок спекотного періоду. Багато туристів заздалегідь планують свій відпочинок до 25 чисел місяця, так як знаю, що з наближенням липня в Ізраїлі почнеться справжнісінька спекотна катування. Не кожен зможе витримати спеку 40 ° C зі знаком плюс, та ще й у зоні підвищеної вологості.

Проте в червні такого випробування можна не боятися. Протягом усього місяця панує безхмарна, сонячна погода. Весь день світить сонце і немає навіть натяку на дощик. Це ідеальний час як для купання, тому вода тепла, прогріта до + 24 ° C / + 25 ° C, так і для прийняття сонячних ванн. Крім цього, вдень тримається комфортна погодка, коли температура повітря прогрівається до приємних + 25 ° C, в окремих районах, зрозуміло, стовпчик термометра може поповзти і вище, але на узбережжі цілком комфортно. Можна навіть дозволити собі недовгочасні екскурсії по Ізраїлю, а найкраще з головою зануритися в спа-процедури і постаратися викинути з голови непотрібний баласт у вигляді роботи, суєти, дрібних проблем і іншої дурниці, адже відпочинок в Ізраїлі - це найкращий релаксаційний і лікувальний відпочинок !

Поки хтось розмірковує над можливістю прилучення до оздоровчого або лікувального відпочинку, ми переметной до інших альтернативним варіантам. Подивимося на іспанську погодка.


Іспанія


Іспанія в червні також приваблює не мало туристів і причин тут декілька.

Перша причина - погода. Акліматизація пройде легко і без зусиль, так як в Іспанії в червні немає спеки і в цілому можна сказати, що погодка тут нагадує наше російське досить тепле літо, що триває всього 3 місяці на рік! Денна температура повітря тримається в межах від + 19 ° C / + 26 ° C, а ночами не відповзає нижче + 15 ° C. Вдень ми насолоджуємося ласкавим сонечком, «облизували» наше біленьке тільце, а вечорами на Іспанію опускається прохолода, що приносить заспокоєння і спокій. Хоча, для кого як. Комусь ніч обіцяє бурю вражень і запалювальних емоцій!

Якщо з'явилося неспокій щодо купання в морі, мовляв якось тут прохладненько, то не варто завчасно хвилюватися. Вода в Іспанії, звичайно, прохолодніше (місцями від + 18 ° C до + ° 21C), але освіжитися цілком можна. Хоча, влаштовувати довготривалі запливи все ж не вийде.

Відпочинок в цій запальною країні привабливий ще і в силу того, що в цьому місяці проводиться кілька захоплюючих фестивалів, на одному з яких в буквальному сенсі цього слова, рікою течуть потоки іспанського вина. Ми говоримо про Ночі багать Святого Жуана. Свято проводиться в Аліканте (Валенсії) і щільно вріс своїм корінням в язичницькі вірування, які пов'язані з літнім сонцестоянням - особливим періодом, що володіє своїм власним магічним значенням і силою.

У силу цих причин тур до Іспанії коштує бронювати заздалегідь, інакше великий ризик залишитися без комфортабельних апартаментів в одному з численних готелів Іспанії.

Якщо ж всі ці свята і музичні фестивалі кілька приїлися і вкрай сильно хочеться теплого моря, то можна сміливо бронювати тур до В'єтнаму або Тайланд.

Похожие страницы