Популярні країни для туризму

Популярні країни для туризму

За моїми даними, Грецією в Росії цікавляться приблизно в 4 рази менше, ніж Туреччиною, але я вважаю, що це тільки тому, що нинішньому народові цікавіше просто повалятися на пляжі, позасмагати і насолодитися приємним теплим кліматом, замість того, щоб побачити або дізнатися щось -нибудь новеньке. Ну, гаразд, це вже не для цього сайту.


Так от, всі ми з наймолодших років чули про Грецію, в основному, звичайно ж, з міфів, але це не важливо, важливо те, що історія Греції сягає своїм корінням далеко в минуле, а значить, що і пам'ятників минулого дійшло не мало до наших днів.

На насправді, не мало - це абсолютно не доречне визначення. Кажуть, що навіть побіжний огляд пам'яток історії в Греції займе у вас кілька років! Уявляєте, яка там щільність різних реліквій, якщо врахувати, що площа Греції всього 131,99 тис. Кв.км. , З яких острівна частина 25 тис. Кв.км.


Думаю, що відпочинок в Греції зацікавить людину, яка тягнеться до знань, інтелектуальної людини, якому нудно лежати на сонечку, який відчуває, що життя йому дана не для того щоб лежати, а для того щоб ходити і впізнавати.

Звичайно, Греція - це ще й курортне місце, вона розташована в Південній Європі, на Балканському півострові і численних островах поруч. Межує Греція з Туреччиною, Албанією, Македонією, Болгарією.

Відпочинок в Греції - це не тільки походи по різних пам'яток, при вашому бажанні - найвищий рівень обслуговування в найкращих готелях завжди для вас передбачені, а пейзажі - мальовниче і тепле море, незвичайно красиві гори, та й взагалі, природа Греції назавжди залишить у вашій пам'яті свої відбитки.

Відпочинок в Греції

Скажіть, а чи могли ви коли-небудь у своєму житті подумати про те, що вам доведеться відвідати, наприклад, храм Зевса, або палац Ахилеса? Я думаю, що ні, хоча ця можливість у вас є завжди, було б бажання.

Загалом, відпочинок в Греції - це багатосторонній відпочинок, готовий поєднувати в собі як пляжний комфортабельний відпочинок, так і туристичний - екскурсійний.

Похожие страницы