Швеція - природний туризм

Все починається з коротенькою, але внятненькой сцени, ясно дає зрозуміти, що ми будемо дивитися не що-небудь, а фільм жахів, а далі ... отримаєте «Хостел»! Ось вам все та ж весела «пригодницька» поїздка в химерні краю, ті ж жарти і веселощі в стилі молодіжних комедій. Хоча і саме творіння Елі Рота також слід було класичним «жахливим» прийомам. Не обов'язково ж їхати як в «Холмах» і «Резне» кудись і раптом випадково «повернути не туди». Цілком можна, як в незабутньої «П'ятниці» цілеспрямовано відправитися відпочити в прикольне містечко, а опинитися в підсумку, самі знаєте де ...


От і «Туристас» з Європи та Америки спочатку розслабилися по повній (релакс в стилі іншого «пляжного трилера» Джона Стокуелла «Ласкаво просимо в рай»), а потім познайомилися з місцевим великим лікарем з підходящому ім'ям Замора і його асистентами. І причому це не якийсь там тупий недорозвинений маньячіна, у нього є благородна МЕТА. А заради неї цілком можна пожертвувати таким марними «марнотратниками життя», як «Туристас».

Повторюся, загалом і в цілому стрічку цілком можна назвати «полегшеним» варіантом «Хостела», причому як по «кровищи», так і, на жаль, за рівнем постановки. Сцен жорстокого насильства тут набагато менше, але ті, що є - однозначно не для слабкодухих.

Розчаровує «нерівність» і свого роду «недоробленості» картини. Якщо Елі Рот зняв справжній фільм жахів, то його колега по цеху поставив слабкий симбіоз «пляжного відпочинку» кривавого слешер і уроків підводного плавання. Виглядає красиво, але в контексті «трилера» вкрай погано працює.

Але підсумкове враження все ж цілком непогане за запальний молодіжний «расколбас», за красиві жіночі фігури в міні-бікіні і за нечисленну, але все-таки вражаючу «м'ясорубку».

Похожие страницы