Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму

Можливий повноцінний пляжний відпочинок, дайвінг, серфінг, всі види водних розваг і т.д.

Сприятливим буде і екскурсійний відпочинок, так як в грудні в Єгипті немає літнього нестерпної спеки.
23 грудня для єгиптян це не простий день. У 1956 році в Порт-Саїді відбулася запекла битва, в результаті якої загинуло багато людей. Взятий єгипетською армією Порт-Саїд, був звільнений від гніту армій Великобританії, Франції та Ізраїлю. На честь загиблих визволителів і проводиться це свято. докладніше в статті: Відпочинок в Єгипті в грудні
Таїланд

Куди поїхати відпочивати взимку
Авіперелет

з Москви: 8 год. 30 хв. - 9 годин
з Санкт-Петербурга: 10:00
з Челябінська: 7 год. 30 хв. - 8:00

докладніше в статті: Час польоту до Таїланду
t ° С повітря

вдень від +26 до +28
вночі від +18 до +20

У горах температура повітря може опускатися до 0 градусів.
докладніше в статті: Погода в Таїланді в грудні
t ° С води + 27
Вартість туру

тур 1 чол. / 1 тиждень / готель 3 * / від 862 € (35.000 руб)
ближче до 20 числах місяця ціни значно зростають і стартують вже від 1500 € (60.000 руб) на 1 персону.

Чим зайнятися Можливий повноцінний пляжний відпочинок, дайвінг, серфінг, всі види водних розваг і т.д.

Таїландські екскурсії, мабуть, самі цікаві та екзотичні, тому, варто обов'язково хоч малу частину часу присвятити цьому заняттю.

У грудні проводиться унікальне великий захід - змагання в яхтовому спорті «Регата на Кубок Короля»! Досить просто подивитися з боку на те, як кращі спортсмени світу борються за кубок, що б назавжди закохатися в Таїланд! Море вражень гарантовано.

До того ж не варто упускати можливість покуштувати таїландської кухні. У цей час ціни на морепродукти значно падають в ціні не втрачаючи при цьому у своїй якості. Морожені королівські креветки в Росії не рівня тим, що тільки що були виловлені з моря і на Ваших очах приготовані і подані до столу!

+5 Грудня для Таїланду - це неймовірний за красою свято, яке перетворює одне з великих міст Таїланду Бангкок в царство яскравих і барвистих вогнів. Цей день іменується датою - День народження короля Рами IX.

10 грудня відзначений як офіційне державне свято для тайців - це День Конституції Таїланду.
докладніше в статті: Тайланд в грудні
ОАЕ

Куди поїхати відпочивати взимку

Авіперелет

з Москви: 5 ч. - 5ч. 40 хв. годин
з Санкт-Петербурга: 6:00
з Челябінська: 5:00

докладніше в статті: Час перельоту до ОАЕ
t ° С повітря

вдень від +24 до +26
вночі від +14 до +17

Для вечірніх і затяжних прогулянок Вам знадобляться теплі речі. Це може бути светр, легка вітровка.
докладніше в статтях: Температура повітря та води в ОАЕ, Cезон відпочинку в ОАЕ
t ° С води + 24
Вартість туру

тур 1 чол. / 1 тиждень / готель 3 * / від 270 € (11.000 руб) новорічні тури будуть дорожче від 520 € (21.000 руб) на 1 персону
найдешевші тури в грудні в ОАЕ випадають на час з 8 по 15 грудня, коли вартість путівки виявляється навіть дешевше авіаквитка до ОАЕ!

Чим зайнятися Звичайно, в грудні в ОАЕ панує помірне тепле, за російськими мірками, літо, але все-таки грудень - це зимовий місяць, який в ОАЕ є одним з найхолодніших.

Деякі туристи воліють довготривалого купанню в море більш комфортне купання в басейнах з функцією автоматичного підігріву води, вважаючи морську воду з її +24 градусами непридатною для купання. Але не всіх лякає відносна прохолодність моря. Велика частина туристів знаходить таку водичку вельми до речі, так як після спекотного дня так приємно освіжитися в морській воді.

У грудні в ОАЕ в активному режимі працюють дайвінг центри, де можна взяти в оренду все необхідне, що б познайомитися з морським мешканцями. Правда, коштувати все це в сукупності буде недешево, тому, краще просту маску і ласти з собою прихопити.

Любителів полювання і рибалки чекає несподіваний сюрприз, так як в ОАЕ можна отримати унікальні навички під час полювання на крабів з досвідченим інструктором. Де Ви ще зможете навчитися ловити цих смачних членистоногих?

На початку грудня, 2 число, в ОАЕ оголошений державне свято - День Освіти Держави.
На грудень може випасти і ще кілька свят, але сказати точно коли саме вони будуть досить складно, так як мусульмани ведуть свій календар, заснований на місячному літочисленні. Такий спосіб називається «Хіджара». Тому, тим, хто звик користуватися григоріанським календарем буде проблематично обчислити час мусульманських свят, адже місячний календар коротше нашого на 11-12 днів.

Похожие страницы