Рюкзаки для туризму

Август в якійсь мірі можна назвати передвісником плаксивою погоди, так як дощів хоч і багато, але в деяких регіонах країни їх кількість не настільки велике. Тому, вивчаючи картину погоди, можна відзначити червоним несприятливим прапорцем всю північну половину В'єтнаму, де кількість дощів б'є всі рекорди. Але навіть на півночі країни місцями проглядає сонце і на час запановує спекотна сонячна погода.Вьетнам в серпні

Утриматися від відвідування стоїть і центральної половини В'єтнаму в кінці серпня. Дощі йдуть трохи менш інтенсивно, не з такою завзятою частотою і завзятістю, як на півночі, але все затьмарює вітер, що посилюється, який баламутить воду. Коли море неспокійне, то саме примітне для туриста, вперше опинився у В'єтнамі, виявиться неприємне сусідство зі сміттям, вальяжно плаваючому в морських водах. Зате ось в першій половині серпня центральний В'єтнам можна назвати ідеальним місцем для відпочинку, бо за весь час налічується від 7 до 10 дощових днів, більша частина яких випаде вже наприкінці місяця. В інший час тут тепло, сонячно, опади випадають переважно ночами.

Південна або південно-східна половина В'єтнаму і частина островів, де цілий рік жарко і практично не буває сильного вітру, теж заливаються дощами. Це призводить до того, що підвищується вологість повітря, яка робить відпочинок не найсприятливішим. Найкраще перебазуватися ближче до моря, яке в серпні вельми скупе на прохолоду, бо навіть морський бриз не так добре освіжає і бадьорить, як кондиціонер з прохолодним напоєм. Але навіть ці товариші роблять ведмежу послугу, бо застудитися - раз плюнути.

Якщо узагальнити, то найкраще відпочивається у В'єтнамі в серпні на початку місяця переважно в центральній його половині.

Найсприятливіші умови відзначаються в Хюе, де море прогріте до + 29 ° С, вдень в середньому від + 30 ° С до + 35 ° С і дощів дуже мало.Якщо сильно лякає спеку і спека, то можна непогано «остудитися» в Сапі, де вдень стовпчик термометра не піднімається вище + 27 ° С, а ночами опускається до + 20С / + 22 ° С.

Погода також благоволить Хойане і Дананг. Тут дощі хоч і не рідкість, проте вони йдуть вночі. Днем світить яскраве сонце і практично немає навіть натяку на якусь негоду.

Похожие страницы