Різдвяні ринки


Лондонський ринок Winter Wonderland в 2011 році відкрився в Гайд-парку в п'ятий раз. Частина королівського парку була відведена для святкових розваг. Тут був побудований найбільший відкритий каток в країні, для заливки якого було потрібно 10 днів і 100 тисяч літрів води. Очікується, що за 7 тижнів роботи його відвідають 120 тисяч чоловік. Серед інших розваг - різдвяний ринок подарунків, гігантське колесо огляд і виступи артистів цирку Zippo. Парк буде працювати до 3 січня.
Весь центр датського міста Есбьерг (Esbjerg) був трансформований в різдвяну село, де можна послухати живу музику, придбати різдвяні прикраси ручної роботи, подарунки і спробувати багато смачних страв. У 2011 році і центральна площа міста - Торвет (Torvet) - перетворилася в найбільший крижаний каток Данії. Також з 4 грудня в місцевому Морському музеї відкрився різдвяний ринок.
Гельсінкі також побалує туристів безліччю розваг. Найбільший різдвяний ринок у фінській столиці почне роботу 11 грудня в Старому студентському будинку (Old Student House). Понад 160 ремісників продаватимуть тут в'язані речі, кераміку, свічки, одяг і багато іншого. З 8 по 21 грудня у фінській столиці також буде працювати різдвяний ринок Святого Томи, де зі 120 літаків будуть торгувати делікатесами, ялинковими прикрасами, а на дизайнерському ринку Ornamo (10-11 грудня) можна буде придбати вишукані прикраси і посуд.
Ринок Striezelmarkt в Дрездені є одним з найбільших в Німеччині, а також одним з найстаріших - він був заснований в 1434 році. 230 літаків пропонують широкий вибір товарів - від сувенірів до домашніх делікатесів. Тут представлені витончені штучки, виготовлені різьбярами по дереву, що живуть в гірських селах, текстиль та розписний фарфор, мереживо і паперові різдвяні зірки.
Різдвяний ринок у Ліоні буде працювати до самого вечора святого, 24 грудня. Гастрономічна столиця Франції традиційно привертає увагу гурманів, але на різдвяному базарі на площі Карно (Place Carnot) можна придбати не тільки делікатеси. У 100 дерев'яних будиночках, стилізованих під шале, продаються твори ремісників регіону Рона-Альпи (Rhone-Alpes). На ринку також організовані майстерні для дітей, ляльковий театр і виступи різдвяних хорів.
У 10 кілометрах на південь від ісландського Рейк'явіка лежить містечко Хафнарфьордур (Hafnarfjordur), який через його близькість до вулкану називають "містом лави". Протягом усього грудня по вихідним гостей чекає місцева різдвяний ярмарок. Тут продають з лотків оригінальні сувеніри, традиційну ісландську одяг і делікатеси, які точно не купити більше ніде в світі, і все це в супроводі живої музики. Діти з особливою напругою стежать за пересуваннями Yuletide - 13 помічників Санти, які дарують подарунки тим, хто добре себе вів весь рік.

Похожие страницы