Мадридські ринки


Влада Мадрида випустила новий цифровий довідник, в якому зібрана інформація про 186 ринках, що працюють на території столичної автономії, а також статистичні дані про сектор вуличної торгівлі. У путівнику можна знайти відомості про місцезнаходження ринків, режим їх роботи, кількості торгових місць і основних видах здійснюваної на них діяльності.
В цілому в автономії налічується 186 ринків, що діють в 135 муніципалітетах. 26 з них розташовані безпосередньо в Мадриді. Загальна кількість торгових місць перевищує 9 000. На ринках регіону працюють 3 026 фірм, в тому числі індивідуальні підприємці і юридичні особи. В цілому вони створюють робочі місця для 4 920 осіб.
По суботах в регіоні працюють 40 ринків, по вівторках - 37, по четвергах і п'ятницях - 34, по середах - 32, по неділях - 24 і по понеділках - 19. Що стосується секторів діяльності, то в основному в таких торгових точках продають продукти харчування (178 ринків), а також взуття та текстиль (169 ринків). З великим відривом за ними слідують ремісничі вироби, предмети домашнього вжитку та інші товари.

Похожие страницы