Природа Єгипту

Природа Єгипту

Пляжний відпочинок взимку - поки російські пляжі покояться під шаром снігу, або на них гуляє холодний вітер ви можете вибрати для себе місце для зимового пляжного відпочинку.


Ви іщщіте собі відповідну країну для пляжного відпочинку взимку? Напевно ви не входите в відсоток людей до болю люблячих російську зимушку? Або просто вирішили «погріти кісточки» і зануритися знову в літо? Як би то не було вам потрібно вибрати країну для пляжного відпочинку взимку. Саме цією справою ми зараз і займемося.

Що потрібно для комфортного зимового-пляжного відпочинку?

- Тепла погода

- Тепле море

- Шикарний пісочний пляж

- Апартаменти для сну

- Адекватні ціни

і т.д. і т.п

Загалом то все це в Росії взимку не найдеш, значить їдемо за кордон. І так, далі буде оголошено список місць, там де добре, тепло, пляжі, море, сонце і де (швидше за все) вас чекають.

Пляжний відпочинок взимку. Країни:


1. Єгипет. (Читати докладніше ...)

Найбільш традиційний зимовий відпочинок. Всю зиму тут тепло, поїздка обійдеться приблизно в 300 баксів на людину.

2. ОАЕ.

Гарна архітектура, дивовижна екзотична рослинність, висотні торгові центри і традиційні східні ринки - тут чудесним чином досягнення сучасної цивілізації Заходу поєднуються з витонченою культурою Сходу. Поїздка обійдеться приблизно в 700 баксів на людину.

3. Куба.

Запальні ритми сальси, п'янкі коктейлі, яскраві соковиті кольори: блакитне море, смарагдове небо, строкаті фарби казкових орхідей, золоті гарячі піски - все це дійсно для багатьох з нас є невід'ємними атрибутами райського життя. Поїздка обійдеться приблизно в 1300 баксів на людину.

4. Гоа.

Це місце найбільш відвідуваність молоддю. Туристів сюди приваблює гарне співвідношення цін і якості життя. А так само це все таки казкова Індія ... Поїздка обійдеться приблизно в 650 баксів на людину.

5. Тайланд. (Читати докладніше ...)

Які плюси спостерігаються: шикарні пляжі і красиве тепле море, а головне це безвізовий в'їзд для Росіян. Поїздка обійдеться приблизно в 650 баксів на людину.

6. Мальдіви.

Білосніжний пісок, вода кольору іранської бірюзи, над водою квіти всіх відтінків веселки в обрамленні екзотичної зелені, а під водою таких же відтінків численні рибки на тлі красивих коралів. До речі, Мальдіви заслужено вважаються Меккою дайверів. Багатющий підводний світ здивує навіть тих, хто вже не думав, що зможе чого-небудь здивуватися. Поїздка обійдеться приблизно в 1000 баксів на людину.

Похожие страницы