Як вибрати намет?

Зовнішнє зарядний пристрій - акумулятор на сонячних батареях (SOLAR) - Китай

Багатофункціональний міні-акумулятор і зарядний пристрій на сонячних батареях відрізняється своїми малими розмірами, малою вагою, своїм широким спектром застосування. Здатний заряджати дрібні електронні прилади (стільникові телефони, фотоапарати та інше). Вбудована сонячна панель потужністю 5,5 Вт, 120 мА. У комплекті поставляється з з'єднувальним кабелем, USB-кабелем, адаптерами (12 шт.), Кабелем живлення.

Розмір (ДхШхТ): 120x62x17 мм.

Ціна від 1.000 руб.

Плюси:

- прийнятна ціна

- Компактний

- Легкий

- Багатофункціональний

- Цікавий і зручний дизайн

Мінуси:

- Мала потужність

Точка зору:

Данна модель вельми цікава тим, що поєднує в собі і сонячну батарею і акумулятор. Це зарядний пристрій компактне, легке і може поміститися в рюкзаку, не займаючи багато вільного місця. У комплекті поставляється з великою кількістю адаптерів для зарядки електронних пристроїв. Але, на жаль, воно виробляє незначну кількість електричного струму, якого не вистачить на зарядку більш великих електричних приладів (таких як ноутбук). Цей прилад змахує скоріше на іграшку, ніж на серйозне зарядний пристрій. Чекати повної зарядки малопотужного стільникового телефону доведеться більш 9:00 при умовах потоку прямих рясних сонячних променів. Складається враження, що в даній моделі сонячної батареї як такий, відводиться другорядне значення.


Зарядний пристрій - жилет на основі сонячних батарей (SOLAR) - Китай

Жилет виготовлений з парусини, з чотирма сонячними панелями, розташованими на плечах, з вихідною напругою рівним 5Вт (6Вт, 9Вт, 12 - 20Вт). Панелі заламініровать і захищені від вологи. Сонячні панелі можна відстебнути. Сам жилет має 8 об'ємних передніх кишень і 1 задній. Діапазон працездатності від - 5 градусів за Ц до +50 градусів за Ц

Розмір (ДхШх): 135 × 60 мм

Ціна від 4.500 руб.

Похожие страницы