Новий рік на Балі


Уряд Балі розповсюдило рекомендації до дня «Н'епі» - Дню тиші на острові, який в цьому році випав на 16 березня. Туристам цей день доведеться провести виключно в готелі, відмовитися від екскурсій і розваг.
З Дня тиші, або мовчання, на Балі починається Новий рік. Назва свята повністю відповідає тим правилам, які діють в цей день: всім без винятку потрібно підтримувати тишу, заборонено працювати, розважатися і залишати житло, і навіть світло не повинно бути видно з вікон. 16 березня на острові перекриють всі дороги, морські порти і аеропорт також будуть закриті. Що стосується туристичної життя на острові, то всі співробітники готелів будуть на місці роботи на 24 години через неможливість дістатися до будинку, повинні залишатися на території готелів і іноземці (більшість послуг будуть їм доступні). «Мало хто туристи знають, що на Балі є таке свято, і якщо вони виявляються на острові в цей день, то, звичайно, бувають сильно здивовані», - говорить Наталія Гавріляченко, менеджер з продажу компанії ПІВДЕННИЙ ХРЕСТ. За її словами, гіди на Балі докладно пояснюють приїжджим, як вести себе в День тиші, тому негативу вимушений «спокій» у росіян зазвичай не викликає. В «Інна-тур» підтвердили: на продажу турів своєрідний індонезійська свято ніяк не впливає, перспектива провести день в тиші клієнтів не лякає.
І пару слів про перельоти. 16 березня припадає на вівторок, а за цими дням якраз виконуються прямі рейси на Балі з Москви. Однак в Індонезію літак прибуде ближче до дев'ятої ранку 17 березня, коли аеропорт вже відновить роботу.

Похожие страницы