Бонн Німеччина Пам

Бонн - колишня столиця ФРН, саме з цієї причини його неодмінно слід відвідати.Маленьке містечко, населення якого не перевищує 300 тисяч осіб.Заснований даний місто було ще в 12 році до нашої ери римлянами. Неодмінно слід зазначити, що протягом всієї історії свого існування містечко весь час зазнавав руйнувань, після чого знову відбудовувався.

Щороку в Бонні проходить барвистий фестиваль, який приваблює величезну кількість туристів, йдеться про знаменитого піротехнічному шоу «Рейн в...  
Читати далі

У місті ви неодмінно зможете побачити руїни кріпосної стіни посеред міста, це колись чудова вежа Sterntor, яка була побудована в 1244 році.

Чудовий палац, в якому розмістився університет, саме в ньому вчилися Маркс і Гейне.Побудований в стилі бароко він неодмінно приверне вашу увагу.

 

У 1990 році в Бонні відбулося відкриття ресторану ліванської кухні Arabesque, який відразу ж полюбився місцевим жителям і гостям міста.Зал ресторану по ...  
Читати далі

Величезна ринкова площа, яка перетинає практично все місто, вважається його серцем.Саме тут ви зможете побачити величезну різноманітність будівель різних часів і різних стилів.Ратуша, яка була зведена в 18 столітті, є центром торгової площі.Унікальні двошарові сходи неодмінно прикрашають не тільки ратушу, а й усе місто.У місті розвинена інфраструктура і дуже розвинений туристичний бізнес, який складає значну частину міської економіки.

Це самий бюджетний килимок. У ньому присутній фактично все, що потрібно по мінімуму, іноді ночівля на такому килимку може доставляти дискомфорт, тому, деякі використовують відразу дві таких пінки, складених поверх іншої. Такий килимок дуже легкий по своїй вазі і з транспортування. Необхідно берегти від вогню. В цілому тверда четвірка.


Складаний килимок

Такі килимки виготовляються з декількох пластин (4-6), з'єднаних один з одним, що дозволяє компактно скласти його. Верхня частина складного килимка виготовляється з прошарку з використанням натуральних тканин, найчастіше бавовна, а нижня з синтетичного матеріалу з водовідштовхувальним ефектом, між цими шарами розташовується матеріал, що використовується в звичайних «пінках» - пінополіетилен. Такі килимки більш приємні на дотик за рахунок використання натуральних матеріалів. Досить легкі і компактні. Коштують у межах 600 руб. Важать іноді трохи більше пеночних.

Похожие страницы