Пам

Хоф Німеччина Пам

 

Загальний опис готелю Berliner Hof 3 *

Чотириповерховий готель розташована в центрі Берліна, район Шарлоттенбург, в декількох кроках від знаменитої "Церкви Пам'яті" універмагу KaDeWe і ключових пам'яток.Поблизу Ви знайдете численні магазини і ресторани. У готелі 76 кімнат.  

В номерах готелю Berliner Hof 3 *

Душ, фен, міні кухня, телефон, телевізор, радіо.

Інфраструктура потім відділяють Berliner Hof 3 *

   

Цікаві та готелі поруч з Berliner Hof 3 *

Правила в'їзду в Єгипет

Згідно з правилами в'їзду в Єгипет громадянам Росії та країн СНД не обов'язково отримувати візу будучи ще на Батьківщині.

Візові марки (2 марки зеленого і жовтого кольорів) можна отримати в аеропорту по приїзду до Єгипту. Вартість такої туристичної візи обійдеться в 15 зелених. Але пам'ятайте, що вклеювати марки доведеться самостійно. У випадку, якщо марки будуть не туди вклеєні, то доведеться купувати марки знову і спустошувати кишеню ще на 15 доларів.


Що стосується діток, то діти до 18 років можуть перетнути кордон Єгипту тільки в супроводі дорослих або з довірчого листа від батьків. Батькам з дітьми до 6 років необхідно вклеїти в власний паспорт фотографію дитини, дітям з 14 років необхідно оформити власний закордонний паспорт.

Пам'ятайте також, що при в'їзді в деякі окремі міста Єгипту необхідно дотримуватися обов'язкові умови. Наприклад, в Каїрі та в Табу обов'язковою умовою є наявність заздалегідь оформленої візи.

З Росії з собою можна вивозити не більше 3.000 $ на 1 людини, всі інші цінності підлягають обов'язковому декларуванню. Якщо грошова сума перевищує 3.000 $, то для таких цілей необхідно звернутися в банк за отриманням довідки.

З собою в Єгипет, а також при виїзді з країни туристи мають право мати готівку що не перевищують суму у розмірі 5.000 єгипетських фунтів (23.730 руб. Або 739 $). Якщо грошова сума більше допустимої, то до проходження паспортного контролю сума перевищує 5.000 єгипетських фунтів підлягає обов'язковому декларуванню. Зробити це можна прямо в аеропорту будучи ще в Росії або вже в аеропорту Єгипту. До проходження паспортного контролю зверніться до співробітника митної служби Єгипту і заповнити митну декларацію.

Пам'ятайте, що ввезення в Єгипет національної єгипетської валюти, розмір якої перевищує 20 LE, суворо заборонений!

Але не хвилюйтеся, тому що можна здійснити обмін валют прямо в аеропорту. Відділення банків працюють цілодобово. При виїзді просто обміняйте єгипетські фунти на долари за обмінним квитанціях або потратьте готівку в мережі магазинів Duty free.

Варто також бути уважними при ввезенні в Єгипет сумнівних відеозаписів, фільмів, друкованих видань, які суперечать законам, нормам, правилам ісламу, суперечать моральним і моральним засадам, які можуть завдати шкоди держбезпеки та громадському порядку. Такі матеріали строго заборонено ввозити до Єгипту.

Громадяни старше 20 років мають право привозити з собою:

не більше 1л. спиртних напоїв
не більше 2 л. пива
200 сигарет або 50 сигар

Громадяни досягли 15 річного віку мають право привозити з собою:

200 сигарет або 50 сигар

За ввезення в стану наркотичних засобів або при спробі їх збути, продати (навіть якщо була виявлена хоч замала, не значна частка наркотичної речовини) за законами Єгипту передбачається смертна кара.

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів

& Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы