Південна Німеччина Пам

Германия
Название: Федеративная Республика Германия
Площадь: 357 021 км²
Официальный язык: немецкий
Столица: Берлин
Форма правления: парламентская демократия
Административное деление: 16 федеральных земель (Бавария, Баден-Вюртемберг, Берлин, Бранденбург, Бремен, Гамбург, Гессен, Мекленбург-Передняя Померания, Нижняя Саксония, Рейнланд-Пфальц, Саар, Саксония, Саксония-Анхальт, Северный Рейн-Вестфалия, Тюрингия, Шлезвиг-Гольштейн)
Численность населения: 82 400 996 чел.
Религия: Германияпротестантство, католицизм
Время: отстает на 1 час
Телефонный код: 49
Валюта: евро (EUR)

Німеччина (Deutschland, Bundesrepublik Deutschland) межує з 9 країнами, серед усіх європейських держав вона має найбільше число сусідів (межує з Австрією, Данією, Польщею, Чехією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами). Територія Німеччини розділена на 16 областей (bundeslander), столиця - Берлін.

Межує з морем тільки на півночі, це Північне і Балтійське моря. Південна частина переважно покрита горами: Альпи і Erzgebirge, а на півночі здебільшого розташовані рівнини. Відмітна особливість Німеччини - велика кількість річок. Найбільші - це Рейн, який тече на заході країни; Дунай, який з тонкого струмка на південному заході перетворюється на повноводну широку річку на сході; Ельба, що перетинає Дрезден і впадає в Північне море і Одер, який служить східним кордоном з Польщею.


Найбільш вдалий час для подорожі по Німеччині - з червня по вересень. Дні стоять дуже теплі, а ночі в міру прохолодні, проте приготуйтеся до частих дощів. Якщо ви плануєте відпочинок серед сільських пейзажів, то найкраще заплануйте поїздку на квітень, травень або жовтень, коли розцвітають польові квіти або листя набуває золотистий відтінок. Зими в Німеччині досить холодні і сніжні, тому найкращим розвагою в цю пору року стає лижний спорт.


Коли в Росії панує осінь з її холодними мжичать дощами, і стовпчик термометра невблаганно повзе вниз, завмираючи в районі + 5'C / + 10'C, а ночами безсовісно відповзає за 0 градусів, так хочеться достатку сонця і тепла! Тоскно дивлячись у вікно на вулицю, мрієш про літо, море і теплому піску.

Ех, мрії-мрії!

Але, як сказано в рекламі «Газпрому» - «Мрії збуваються!»

І ми допоможемо Вам у цьому!

Не те, щоб матеріально, немає. 😉

Все ж нам далеко до «Газпрому» і на жаль, поки такого ми собі не дуже-то можемо дозволити, але от радою допомогти - це завжди будь ласка.

Ось, наприклад, ми можемо підказати Вам про те, куди поїхати відпочивати в жовтні. Та так, щоб знову можна було позасмагати, поплескати в море, покататися на водних лижах, хвацько розсікаючи водну гладь, або зануритися в пучину морську, щоб розполохати неабияк знахабнілих лупатих строкатих риб.

І першими в списку таких «казкових» теплих країн будуть ті, провести відпустку в яких може дозволити собі середньостатистичний громадянин Росії, який задався питанням: «Куди поїхати у відпустку в жовтні?» А краще, якщо і всю родину на додачу прихопити. Або навпаки, ну їх, сам хочу відпочити!

Тому, перше що ми розглянемо це сімейний відпочинок з малявочке до 5 років і старше в тих країнах, авіапереліт до яких не займає багато часу.

«Чому саме до 5 років» - запитаєте Ви.

Відповідь проста.

Брати сильно маленьких дітей у відпустку в інші країни вкрай небажано! (нижченаведений абзац можете не читати, якщо Вам ліньки це робити) :-)

І нехай там, куди Ви хочете поїхати: тепло, сонячно і пташки співають, проте пам'ятайте, що організм маленької дитини вкрай нестійкий по відношенню зміни кліматичних умов. Так звана акліматизація може укласти на лопатки і дорослої людини, що вже говорити про малюків! Випробовувати організм крихіток не варто, адже Ви такі люблячі і дбайливі батьки, що сам бог велів: «Залишайтеся-ка Ви вдома». Всім сімейством з'їздити у відпустку можна буде тоді, коли дитина кілька підросте і його організм зміцніє. Там то вже тримайтеся ... Але це вже зовсім інша історія.

Ми відволіклися від теми.

І так, куди поїхати відпочивати в жовтні?

Велокараван «Єдина Корея - Нова Євразія» промчав в суботу по дорогам Славгорода

& Nbsp; & mdash; & NBSP; Адміністрація міста Славгород
Наша газета була створена в 1920 році і в даний час продаж приватними Південна Корея циркуляції 1770000 примірників - повідав Че Чжень Хун.- Крім газети у нашої медіагрупи є телеканал. Назва компанії сходить до династії Чосон, яка правила Кореєю протягом 500 років.

Похожие страницы