Безпека в готелі

Безпека в готелі

Прокинувшись вранці ми з радістю завелися і поїхали далі. Більше ніщо нам не заважало дістатися до будинку! Залишилося не багато, приблизно тисяча кілометрів! А після пройденого шляху це така фігня, кароче ми відчували себе так, ніби ми вже перебуваємо вдома!

Їмо ми значить їдемо, і тут машинка чомусь почала втрачати потужність і заглохла! «Ну що там знову сталося бл ...!» Саме такі думки були в нашій голові!

Спроба завестися пройшла успішно, завелися, поїхали, 200 метрів і те ж саме! одне слово крутилося в нашій голові, і це слово було дуже не культурна

Завелися ще раз, їдемо, та ж історія! 200 метрів і втрата потужності, але тут я вимкнув фари і потужність знову з'явилася! Через пару секунд вона знову впала, вимкнули охолоджуючий вентелятор, потужність піднялася!

Ну, все ясно! Генератор здох, їдемо на аккомулятори, який теж, швидше за все, сів! Пипец що не фартить!

Куди подітися, встали на узбіччі і почали голосувати! Виходу то у нас не було! Або хто порадою допоможе, або підтаскавши какой то шлях.

Пощастило нам швидко і мужичок на УАЗику - таблетці погодився нас підвезти до в'їзду в місто Оренбург! Спасибі тобі мужик! Він їхав з риболовлі і як він сказав: «Своїх в біді не кидаємо!»

Блін, ось це так !! Відразу відчувається, додому приїхали, в Росію !! Людина- людині друг!

Поки їхали, Семен подуше общяться з мужиком, а я з фоточки махав руками Даник для того, щоб він схопив камеру і зняв хоч мальок! Самі розумієте, які жести у мене були і Даня природно дивився на мене як на дебіла, але потім його осяяло і він зрозумів чо мені від нього треба! Ура, не пропав кадр!

Ну ось, добрий дядько довіз нас до в'їзду, до посту ДПС. Ми його віддячили звичайно ж, і розташувалися прямо тут. Звичайно, ми були впевнені, що стояти нам тут доведеться в кращому випадку - тиждень!
Найсмішніше, що по цій ділянці дороги мав проїхати како-то високопоставлений чиновник з Ескорд, а тут ми, великим написом «НТВ» у бік поста дивимося. До нас кілька разів підходили люди у формі і намагалися нас звідти випровадити, а ми втомилися їм об'еснять що ми зламалися і навіть метра самі проїхати не можемо. У підсумку вони нас попросили сховатися тоді, коли поїде цей Ескорд! Ми так і зробили!


Поки ми з Данилом ламали голову над тим, як можна допомогти нашій ластівці, ходили в магазини, купували різні штуки для прочищення радіатора, заряджали аккамулятор, Семен відправився в пошуки далекобійника, який буде їхати в бік Челябінська! Пізніше розповім що з цього вийшло!

Через якийсь час під'їжджає до нас здоровий лексус білого кольору, ми навіть трохи перетрухалі, виходять з нього два великих дядечки в піджачках і з зубочистками, попрямували до нас! Стало не по себе!
Ми тільки хвилин через 10 зрозуміли, що один з цих мужиків - це той добрий дядько, який нас добуксіровал до цього місця !!! Він просто на риболовлю їздив, тому і виглядав як бомж!))

Похожие страницы