Відгуки про готелі

Ех, як же добре влітку на природі! Чисте свіже повітря, щебетання солодкоголосих пташок, легкий шелест листя в кронах дерев, пустотливий вітерець, який плутаючись у волоссі, приносить із собою скороминущу прохолоду. Краса! Тиша і благодать! Здавалося б, що ще для щастя треба? Ви ще питаєте!

А як же, принесений з собою ноутбук, з безліччю закаченних на нього обожнюваних фільмів, стільниковий телефон, mp3-плеєр, з купою улюблених пісень, GPS-навігатор, без якого я в лісі обов'язково втрачуся, а відеокамера, яка буде всю цю красотища знімати , а потім вам показувати, а радіо, а мій фотоапарат, перед яким я люблю мордочки корчити? А вночі я без світла боюся. Мені страшно! І взагалі на природі хочеться, особливо чоловічій половині людства, випити холодного пива. А де його взяти, якщо міні-холодильник без електрики виробляти холод не буде? Як же жити без всього цього? Де взяти енергії для живлення всіх цих просто необхідних для мене приладів, пристроїв та дрібничок? Це ж кошмар і формене неподобство!

Та вже, що тут можна ще сказати?

Цивілізація зробила крок далеко вперед, але, опинившись на природі, різко задріботала кудись у кущі, залишивши таких от горе відпочиваючих спіймавши облизня. Кинувши, так би мовити, з потрохами. Але, є вихід і в такій ситуації.Існують різні сонячні батареї, модулі та акумулятори.

Сонячна батарея або модуль - це своєрідна система на основі фотоелектричних панелей для переробки сонячного світла в електроенергію з постійною регенерацією струму.

З такою конструкцією тим же садівникам буде вельми комфортно, досить встановити велику пластину модуля на дах своєї дачі, а потім комфортно митися під теплим душем, якщо у вас стоїть окрема душова камера з електронагрівачем (хоча найкраще справжня російська лазня), користуватися системою авто- поливу грядок, дивитися телевізор, та й просто бути при світлі і електроенергії.

Похожие страницы