Вибираємо готель

Все популярнішими серед любителів активного проведення часу стає так звана питна система для рюкзака. Вона ж гідратор, гідропак, поїлка. А як відомо, раз зростає попит на такий товар, то з'являються і численні пропозиції. Цих самих пропозицій на російському ринку тепер уже греблю гати.

Деякі гідратор приємно «гріють душу», так як виявляються досить доступні за ціною, але при цьому ще не відомо які вони будуть за якістю. Як вибрати питну систему та так, щоб потім не було болісно боляче від того, що вся водиця, яку так дбайливо носиш у себе за спиною, чи не підмочила нашу репутацію і не пролилася рясними потоками в нашому рюкзаку?

Давайте-но, переберемо всі «гумові кісточки» цим самим гідратор.

Для тих, хто ще не знає що таке «гідратор» роз'яснимо.

Гідратор - являє собою ємність різного об'єму, з порожнистої трубкою біля основи для зручного споживання води під час руху. Зазвичай поміщається в заплічному рюкзаку і дозволяє легко споживати вологу без зайвих рухів тіла. На відміну від звичайної фляги, яку велотуристи ховають в рюкзаках або розміщують на рамі велосипеда, питною системою набагато простіше управлятися.

Але який питної системі віддати перевагу?

Як вибрати гідратор?

Щоб розібратися в цьому питанні варто в процесі вибору звернути увагу на кілька аспектів:

Обсяг ємності
Матеріал
Колір
Спосіб герметизації
Трубка
Клапан (соска)
Чохол

Ну, а тепер по порядку!

Обсяг питної системи для рюкзака.

Тут говорити особливо і не чого. Вибираємо гідратор залежно від потреб. Наприклад, якщо ми збираємося багато часу проводити в дорозі, влаштовуючи довготривалі покатушки на Велобайк, то великий обсяг вітається. Але варто пам'ятати про те, що чим більший об'єм, тим більше води ми зможемо заховати у себе за спиною, а це тягне і ще одне - збільшення ваги. Тому, оптимальний варіант це від 1л. до 2л.

Матеріал.

В основному це поліетилен. У дешевих варіантах цей поліетилен зовсім нікудишній. Він відрізняється своїм плоским гумором і пахучим вдачею. Гумор такі дешеві гідратор люблять часто і як завжди в самий невідповідний момент, так як роздавити, проколоти і якось порвати його - нікчемна справа. А ось що стосується пахучості, то тут недогідратори всі однаково смердючим. Це схоже з покупкою пластмасовою фляги, запах і присмак від якої моментально просочує воду, набрану в неї. Тому, у уникнення неприємностей не скупіться. Краще купити надійного гідро-товариша від 600 руб, ніж приятелює з його більш доступною копією.

Колір.

В даному випадку колір має значення тільки в тому випадку, якщо важливо нашвидку визначити скільки рідини залишилося в питній системі або як добре був промитий гідратор. Зазвичай поїлка має відтінки від блідо-блакитного, майже прозорого і до темних непроникних.

Спосіб герметизації.

Нарешті ми перейшли до більш важливим складовим доброї питної системи, так як хороший клапан або кришка це гарант того, що ми не проллємо ні краплі цілющої вологи і зможемо легко налити в нього воду. Серед найбільш поширених питних систем зустрічаються «поїлки» з клапаном (широкої великою кришкою, яка просто щільно загвинчується) і з зажимами, які розташовуються у верхній частині ємності. Дорожчі аналоги оснащені всіма цими двома видами кришок. Але давайте розглянемо їх більш докладно.

Похожие страницы