Їжа за межами готелю

Крім ряду правил, що оповідають про те, як носити термобілизну, існують і деякі негласні правила, що говорять про те, коли одягати термобілизна.

Різноманітність видів термобілизни надало велику кількість можливостей його застосування.

Саме тому, багато утрудняються відповісти на таке, здавалося б, просте запитання: "Коли одягати термобілизна?"

Давайте-но розберемося на більш конкретних прикладах.

Менш щільне термобілизна, з позначкою «Light» можна одягати і навесні (восени, раннім літом) при температурі + 10'C, а більш тонке і коротке білизна з модифікованої полімерної синтетики рекомендується носити і теплим літом, при температурі понад + 15'C.

При виборі літнього термобілизни варто приділити особливу увагу на склад матеріалу, з якого виготовлено білизну. Така білизна повинна складатися тільки з синтетичних тканин, наприклад, всі види поліестерної тканини, які мають хороший водовідштовхувальний ефект. Така тканина не блокує доступ повітря до шкіри, дозволяючи їй дихати, а так само сприяє відведенню вологи, зберігаючи тим самим, оптимальну температуру тіла. Це не дозволяє тілу як перегріватися, так і переохолоджуватися. Крім того, волокна річного термобілизни оснащують іонами срібла, щоб запобігти скупченню і розмноження бактерій на шкірі. Інтенсивний розвиток бактерій викликає неприємний запах, особливо, коли ми починаємо потіти.

При цьому, не варто засмучуватися тим, хто страждає на гостру алергією на синтетику. Для алергіків шиється спеціальне термобілизна, яке мало, чим відрізняється від звичайного. Крім секційного синтетичного волокна в таку білизну вшивається внутрішній гіпоалергенний натуральний матеріал, який не дратує чутливу шкіру.

Тому, носити влітку термобілизна не тільки зручно, але і корисно для Вашого здоров'я!

Похожие страницы